W końcu zostało przez SOE ogłoszone. Oficjalna premiera 23 lutego 2010 roku, ale… No właśnie, i tu pojawia się ale, bo co niektórzy będa mogli grać już 16go lutego. Dlaczego? Bo pre-order pudełkowego wydania EQ2: Sentinels Fate daje dostęp tym szczęśliwcom juz 16 lutego do gry. Kolejne ALE , to takie, że jak na razie pudełka można zamówić tylko w w Stanach 🙁

Oczywiście nie będę się rozwodzić na temat rodzajów pre-ordera i jakie to przedmioty otrzymamy jak kupimy pudełko, no bo bez pudełka, w wersji do ściągnięcia otrzymamy tylko sam dodatek. Tia, oczywiście ta sama akcja była rok temu z dodatkiem The Shadow Oddysey, więc poczekamy i zobaczymy co SOE zaproponuje dla europejskich graczy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wtGi-S4ypRE

obrazek1

obrazek3

obrazek4

Zobaczymy również nowe stworzonka (mam nadzieję, że to będzie nowa rasa… fajnie by było)

obrazek 2

httpv://www.youtube.com/watch?v=yGKer2rDXZA

Fajnie się ogląda wszystkie udostępnione screenshoty (nie zawiele ich) i mi osobiście najbardziej podoba się Erudin. Chociaz inne widoki też zapierają dech w piersiach…

obrazek5

P.S. Na forum zapisy na rajd do WoE

Poprzedni artykułW końcu!
Następny artykułJedne się kończą, inne dopiero będą…
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

No cóż najlepsza politykę mieli w czasie premiery ROK, a teraz widzę znowu im się dupach poprzewracało, szkoda.

Wichura

Obejrzałem sobie też ich oficjalnych retailerów i jeden nawet nie ma gry w ofercie 😀 Kolekcjonerska edycja ma nowego mounta z claima i kosztuje przez to 30$ więcej, a no i jest jeszcze jego figurka, to ja podziękuję nawet jakbym mógł kupić. Dziwi tylko, że w ogóle nie ma w tym roku pre-ordera download. Ten 7 dniowy headstart to chyba największy ból, ale szczerze mówiąc patrząc na to ile czasu potrafiło do Polski iść TSO pudełkowe, to nie wiem czy download nie będzie i tak szybszym rozwiązaniem.

Anselmo

maniacy … 🙂 Ja sie was zaczynam bać 🙂

Anselmo

Ale to WARHAMMER gra z klimatem , piekna historia , a nie hmmm EQ 🙂

Pysio

Z tego co czytam to dodatek EQ2 zbiegnie się z dodatkiem do WOWa.

Pysio

Ja jestem biedny wizard którego nikt nie chce do party. No chyba jak ma wsio na masterach, T10000 i mithicala. Nowej postaci nie mam zamiaru robić.

Wichura

Na pvp nie ma takich problemów 😛

Maderdin

cholercia niech sie strzeszczają z tym preorderem póki karta kredytowa ma pokrycie hehe:)
A pudełeczko do kolekcji potrzebne.