W końcu zostało przez SOE ogłoszone. Oficjalna premiera 23 lutego 2010 roku, ale… No właśnie, i tu pojawia się ale, bo co niektórzy będa mogli grać już 16go lutego. Dlaczego? Bo pre-order pudełkowego wydania EQ2: Sentinels Fate daje dostęp tym szczęśliwcom juz 16 lutego do gry. Kolejne ALE , to takie, że jak na razie pudełka można zamówić tylko w w Stanach 🙁

Oczywiście nie będę się rozwodzić na temat rodzajów pre-ordera i jakie to przedmioty otrzymamy jak kupimy pudełko, no bo bez pudełka, w wersji do ściągnięcia otrzymamy tylko sam dodatek. Tia, oczywiście ta sama akcja była rok temu z dodatkiem The Shadow Oddysey, więc poczekamy i zobaczymy co SOE zaproponuje dla europejskich graczy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wtGi-S4ypRE

obrazek1

obrazek3

obrazek4

Zobaczymy również nowe stworzonka (mam nadzieję, że to będzie nowa rasa… fajnie by było)

obrazek 2

httpv://www.youtube.com/watch?v=yGKer2rDXZA

Fajnie się ogląda wszystkie udostępnione screenshoty (nie zawiele ich) i mi osobiście najbardziej podoba się Erudin. Chociaz inne widoki też zapierają dech w piersiach…

obrazek5

P.S. Na forum zapisy na rajd do WoE

11 KOMENTARZE

  1. No cóż najlepsza politykę mieli w czasie premiery ROK, a teraz widzę znowu im się dupach poprzewracało, szkoda.

  2. Obejrzałem sobie też ich oficjalnych retailerów i jeden nawet nie ma gry w ofercie 😀 Kolekcjonerska edycja ma nowego mounta z claima i kosztuje przez to 30$ więcej, a no i jest jeszcze jego figurka, to ja podziękuję nawet jakbym mógł kupić. Dziwi tylko, że w ogóle nie ma w tym roku pre-ordera download. Ten 7 dniowy headstart to chyba największy ból, ale szczerze mówiąc patrząc na to ile czasu potrafiło do Polski iść TSO pudełkowe, to nie wiem czy download nie będzie i tak szybszym rozwiązaniem.

  3. Wiesz, na forum już zaczął się rumor. Kiara stwierdzila ze przeciez mozna zamowic z amazon w stanach pudelko to wysla. Gracze teraz udowadniaja ze sie myli. Poczekamy zobaczymy… Na pewno kolekcjonerskiego pudelka nie zmowie, no ale tak w sumie to nie potrzebujesz pudelko a jedynie kod z niego.

  4. Och Ansek, myslisz ze już nie pamietam gdy przeżywałeś jak mrówka okres kiedy Warhammer miał się ukazać? 😛

  5. Ja jestem biedny wizard którego nikt nie chce do party. No chyba jak ma wsio na masterach, T10000 i mithicala. Nowej postaci nie mam zamiaru robić.

  6. cholercia niech sie strzeszczają z tym preorderem póki karta kredytowa ma pokrycie hehe:)
    A pudełeczko do kolekcji potrzebne.

Comments are closed.