W końcu zostało przez SOE ogłoszone. Oficjalna premiera 23 lutego 2010 roku, ale… No właśnie, i tu pojawia się ale, bo co niektórzy będa mogli grać już 16go lutego. Dlaczego? Bo pre-order pudełkowego wydania EQ2: Sentinels Fate daje dostęp tym szczęśliwcom juz 16 lutego do gry. Kolejne ALE , to takie, że jak na razie pudełka można zamówić tylko w w Stanach 🙁

Oczywiście nie będę się rozwodzić na temat rodzajów pre-ordera i jakie to przedmioty otrzymamy jak kupimy pudełko, no bo bez pudełka, w wersji do ściągnięcia otrzymamy tylko sam dodatek. Tia, oczywiście ta sama akcja była rok temu z dodatkiem The Shadow Oddysey, więc poczekamy i zobaczymy co SOE zaproponuje dla europejskich graczy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wtGi-S4ypRE

obrazek1

obrazek3

obrazek4

Zobaczymy również nowe stworzonka (mam nadzieję, że to będzie nowa rasa… fajnie by było)

obrazek 2

httpv://www.youtube.com/watch?v=yGKer2rDXZA

Fajnie się ogląda wszystkie udostępnione screenshoty (nie zawiele ich) i mi osobiście najbardziej podoba się Erudin. Chociaz inne widoki też zapierają dech w piersiach…

obrazek5

P.S. Na forum zapisy na rajd do WoE

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

No cóż najlepsza politykę mieli w czasie premiery ROK, a teraz widzę znowu im się dupach poprzewracało, szkoda.

Wichura

Obejrzałem sobie też ich oficjalnych retailerów i jeden nawet nie ma gry w ofercie 😀 Kolekcjonerska edycja ma nowego mounta z claima i kosztuje przez to 30$ więcej, a no i jest jeszcze jego figurka, to ja podziękuję nawet jakbym mógł kupić. Dziwi tylko, że w ogóle nie ma w tym roku pre-ordera download. Ten 7 dniowy headstart to chyba największy ból, ale szczerze mówiąc patrząc na to ile czasu potrafiło do Polski iść TSO pudełkowe, to nie wiem czy download nie będzie i tak szybszym rozwiązaniem.

Anselmo

maniacy … 🙂 Ja sie was zaczynam bać 🙂

Anselmo

Ale to WARHAMMER gra z klimatem , piekna historia , a nie hmmm EQ 🙂

Pysio

Z tego co czytam to dodatek EQ2 zbiegnie się z dodatkiem do WOWa.

Pysio

Ja jestem biedny wizard którego nikt nie chce do party. No chyba jak ma wsio na masterach, T10000 i mithicala. Nowej postaci nie mam zamiaru robić.

Wichura

Na pvp nie ma takich problemów 😛

Maderdin

cholercia niech sie strzeszczają z tym preorderem póki karta kredytowa ma pokrycie hehe:)
A pudełeczko do kolekcji potrzebne.