… koteczku. Śliczny mały kotek z wielka głową, zaprezentowany wczoraj przez Brenlo, to kolejna opcja do wyboru z pudełka kolekcjonerskiego:

kotek

A jak by się wam podobały Battleground’y PvP? Jeśli chodzi o mnie, to mi nie bardzo. Nie jestem zwolennikiem PvP, nigdy nie byłam i raczej nie będę. No ale cóż, wszyscy którzy lubią sie tłuc z postaciami innych graczy, będą mieć w końcu szansę. Rajd dobra przeciwko rajdowi zła? Gildia przeciwko gildii? Grupa przeciwko grupie? Nie ma do końca ujawnionych szczegółów tych pól bitewnych i scenariuszy, ale wiadomo, że będą już od GU55 zgodnie z tym co powiedział Brenlo:

„This is still going through mid development so we are locking down details.  We are working on maps, rewards, gameplay styles etc. . . We will have lots of details soon. However just one quick note.  This will be for all servers, not just PVP.  =) ”

Jedno zostało potwierdzone przez Brenlo: Na battlegroudach będą mogli spotkać się ludzie z RÓŻNYCH SERWERÓW! Czyli postacie z Runnyeye kontra postacie ze Splitpaw, czy też innych serwerów. Nie wiadomo jeszcze czy serwer Nagafen będzie mógł brać udział w tych Battleground’ach obejmujących różne serwery…

Jeśli dowiem sie czegokolwiek nowego, to z pewnością się dowiecie, a tymczasem zapraszam na dyskusję na temat Battleground PvP na Forum, czyli wybieramy cele „do odstrzału”…

Chyba nie zostanie nam nic innego jak udać się na Nagafen celem nauki, jak stłuc komuś tyłek 🙂

Jeszcze jedna ważna rzecz o której, chyba większość ludzi zapomniała. Zmienione zostały wyglądy cure potionów, a konkretnie to kolory butelek. W tej chwili wyglądają tak:

curepots_gu54

EQ2Wire wydały się zbyt monotonne, dlatego wymyślił swoja własną wersję:

curepotion_eq2wire

Wygląd tych ikonek jest możliwy do zainstalowania w Profit UI i jeśli ktoś chciałby się pobawić i miec włąśnie takie cure potiony to należy się zapoznać z podręcznikiem „jak to zrobić”, który przygotował Feldon.

Poprzedni artykułKilka nowości, promocja i ZONK!!
Następny artykułWampiry, kotki i inne stworzonka…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Mi bardziej od kotka podoba się to tło w jakim biega, całkiem ładne szykują się te nowe zony.

Pikiel

Battlegroudny… bedzie mozna w koncu skopac paru emo dupsko 🙂