Dziś tylko kilka informacji. Najważniejszą jest chyba ta, że z dniem jutrzejszy wszyscy gracze w Everquest 2 z opłacona subskrybcją będą mieć dostęp do „specjalnych” udogodnień strony EQ2players, które do tej pory były extra płatne. Co to oznacza? Po zalogowaniu na stronie każdy będzie mógł „podejrzeć” inne postacie, to znaczy ich alty, ustawienia AA i inne informacje, o ile nie zostały zablokowane przez właściciela konta. Teraz będzie można porównywać ustawienia AA różnych ludzi i komentować…

Jeśli chodzi o Koteczka, czyli nowego mounta z Sentinel’s Fate, to zgodnie z wypowiedzią Rothgar’a, mount ten nie będzie wyglądać tak jak wygląda w tej chwili na screenshotach. Dlaczego? Bo do tej pory pokazywano niedokończonego mounta, który jeszcze nie dopasowuje sie do wielkości swego jeźdźca… Musze powiedzieć, że wersja bez armora nie jest zbyt ciekawa, ale ta ze zbroją jest śliczna. Będzie pasowała do Lareiny. No chyba, że zrobię sobie małego Shadowknighta i będzie taki Everquest’owy He-Man:

„Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!”

Jak donoszą gracze z różnych serwerów cos złego sie dzieje z białymi skrzydełkami z Shard of Love… U niektórych zmieniają się na czarne. Zagadka jest w trakcie wyjaśniania, ale czyżby to chodziło o frakcje postaci która je nosi? A może po prostu zwykły bug.

skrzydła

Nie wiem czy wiecie do czego w Everquest 2 mogą służyć kły wampira…

vampiric

Otóż są 2 zastosowania. Pierwsze to LORE na wampiry, które weszło do gry całkiem niedawno. Wystarczy zexaminować kieł aby dostać quest, a potem zebrać ich 20 sztuk oraz 3 updaty  z zabijania wampirów. Do niedawna aby miec Master Strike (Sinister Strike) na wampiry należało ukończyć linię 11 questów w zonach z Bloodline Chronicles w Nektulos Forest. Zresztą, nadal fajnie jest zrobić te wcale nie łatwe questy, bo nagrosy za nie są dośc oryginalne. Jedną z nich jest Silver Charm, po użyciu którego możemy na 6 godzin zamienić się w  wampira. Do aktywowania Charm’a potrzebny jest kieł wampira w naszym inventory.

iluzjawampir

 

P.S. Po prawej stronie znajdziecie  „Skrót do najważniejszych postów”  w którym znaleźć można linki do wpisów, które są według mnie warte przypomnienia od czasu do czasu…

Poprzedni artykułKici, kici…
Następny artykułMount’y z questów i kolekcji w EQ2…