Są to trzy grupowe instancje usytuowane na statku należącym do Erudytów. Sentinel zbudowany został przez Erudytów z Erudin aby przewozic potężne ładunki. Keidy Void uderzył w Odus, statek został porzucony. Erudyci z Paineel przejeli Sentinel’a i przerobili go dla swoich własnych potrzeb. Zmienili również jego nazwę na The Vigilant (Stróż), gdyż jego głównym zadaniem była ochrona miasta. W statku tym znajdziemy trzy instancje grupowe:

  • The Vigilant: Incursion;
  • The Vigilant: Infiltration;
  • The Vigilant: Rescue.

Ponieważ rzecz dzieje się na statku powietrznym, to nie raz będziemy mogli dostać zawrotów głowy od wysokości na jakiej jesteśmy. Prócz tego na statku znajduje sie parę miejsc, z których można wypaść. To kończy się oczywiście naszą śmiercią.

The Vigilant: Incurison

The Vigilant: Inflirtation
The Vigilant: Rescue

 To nie koniec. Zona oraz przedmioty w niej się znajdujące mają wygląd niespotykany do tej pory w Norrath. Podobne rzeczy z przepisów dla carpenterów stworzone zostały przez Domino. Poza tym, część tych rzeczy będziemy mogli dostać z questów.

Powiem szczerze, że zony, które do tej pory widziałam, zapierają dech w piersiach swoja wielkością czy architekturą. Niektóre pomysły na to gdzie mieszczą się instancje i jak wyglądają są powalające. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczymy je wszystkie Live.

Ach, i to nie są wszystkie dostępne zony na statku…

Poprzedni artykułPałac Erudytów…
Następny artykułGorowyn City Festival oraz Halas
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Bardzo mnie cieszy, że SOE zatrudniło w końcu jakiś kompetentnych artystów z całościową wizją tego co chcą stworzyć. Poprawę widać było już w ROK (szczególnie zony otwarte) i instancjach TSO (np. moje ulubione pod względem projektu Guki, choć z drugiej strony w TSO raziły imo marne wizualnie instancje voidowe) i teraz widzę, że będzie jeszcze lepiej.

Wichura

Hm, a ten niespotykany w EQ2 wygląd o którym piszesz, to jest może ten dark elf na sterydach na trzecim obrazku? Bardzo bym się ucieszył z revampu modeli postaci w EQ2, niestety te obecne od zawsze były dla wielu graczy kontrowersyjne.