… to jezioro położone obok Erudin z najczystszą wodą w Norrath. Erudyci wierzyli iż posiada ona magiczną moc. Tylko oni mogli pić napoje sporządzone z tejże wody. Wierząc, że woda ta ma wielki wpływ na życie kwitnące na kontynencie Odus, stworzyli tam swoje Laboratoria. W nowym dodatku zobaczymy Vasty Deep jako trzy instancje grupowe.

W Conservatory Erudyci badali roślinność. Będzie to najłatwiejsza instancja z grafiką zapierającą dech w piersiach.

Na kolejnym poziomie znajdziemy Porzucone Laboratoria (The Abandonend Labs) w których to Erudyci eksperymentowali na zwierzętach i innych stworach. Możemy spodziewać się, że w tym średniej trudności instancji zobaczymy wiele różnych zmutowanych istot, które rządzą tu w tej chwili.

Trzeci poziom to dawna światynia Erudytów, zbudowana jeszcze w czasach gdy wierzyli oni w bogów. Będzie to najtrudniejsza instancja w kompleksie Vasty Deep.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej screenshotów z zony The Hole, to EQ2 Zam ma ich dość sporo na swojej stronie.

Również mam ciekawostkę dla dekoratorów.

Nie chcę zamieszczać tu wszystkich screenshotów z tego wspaniale udekorowanego Guild Halla tier 1. Powiem tylko, że po obejrzeniu tych wszystkich zdjęć, będą musiała znaleźć czas by bliżej przyjrzeć się programowi do edycji layout’ów.

Poprzedni artykułEwidentnie…
Następny artykułTak jak zapowiadałam…