…mam coraz mniej czasu na codzienne pisanie. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej troszkę mi żal, że informacje nie są przekazywane na bieżąco.

Wydaje mi się, że „na dniach” powinien być zniesiony zakaz mówienia o zmianach jakie zobaczymy w  nowym dodatku, no a wtedy obiecuję, że sie rozpiszę… bo jest o czym 🙂

W międzyczasie, jesli chcecie zobaczyć wiele nowych screenshotów z dodatku to obejrzyjcie zbiór TenTonHammer’a. Naprawdę fajnie się ogląda te pięknie zaprojektowane zony.

Jakis czas temu strona EQ2Players miała zmianę wizerunku, ale nie tylko. Wiele z opcji dodatkowo płatnych, zostało udostępnione dla graczy płacących miesięczny abonament, jak chociażby mozliwość rozmów z osobami zalogowanymi poprzez czat.

Wystarczy zalogować się na stronę by móc spojrzeć na nasz profil, czy też podejrzeć kogoś innego by móc zobaczyć AA, historię levelovania oraz alty.

Historia levelovania postaci możemy zobaczyć w wersji graficznej.

Oczywiście to nie koniec rzeczy, które mają się z czasem pojawić na tej stronie. Na nastepne miesiące ekipa Eq2Players zapowiada poprawę wydajności strony, możliwość wyboru skórki, ulepszenie roostera gildiowego oraz wiele innych rzeczy.

Poprzedni artykułVasty Deep…
Następny artykułLaboratoria Erudytów…