… muszę się wybrać gdzieś z jakąś pick’up grupą do instancji. Dawno nikogo nie obgadywałam… Przypomniałam sobie jak bardzo się śmiałam będąc w PoF z pewnym wardenem, a później opisując to na stronie.

Wczorajszy wieczór był również udany. Z Młodymi, czyli „tymi-którzy-powrócili” utłukliśmy Severilliusa w Kunzar i poszliśmy się poszlajać po Scion i Deep Forge. No w końcu Shardy to podstawa obecnie, więc trzeba było ich przegonić. Poszło nad wyraz sprawnie i szybko, chociaż Nowy Ogon Myszy, czyli The Kot,  też ma tendencje do zaczepiania nie tych mobków co trzeba. Ale to zwalam na temperament wszystkich bruzerów 🙂

Sam dodatek Sentinel’s Fate się zbliża nieubłaganie, a tu nadal nic nie wiadomo na temat możliwości zakupu pudełek w Europie. Poruszyłam ten temat na Forum i byłabym wdzięczna za wasze komentarze i ewentualnie pomysły.

Jeśli ktoś często odwiedza Maj’Dul, to pozna powyższe banery. Każdy z nich to logo innej frakcji. W tej chwili możemy je mieć w domu o ile zrobimy questy z nowego obozu w Sinking Sands.

Udało mi się wygrzebać jeszcze jeden screena z The Hole. Widać na nim ducha Erudyty. Może to sam Dartain? 😀

Człowiek by chciał popisać i podyskutowac na temat SF, a jeszcze nie można. Każdy juz czeka kiedy tylko zakaz będzie zniesiony. Jeszcze tydzień, może dwa i będziemy mogli sobie swobodnie pogadać.

Przemo oraz Gwyn zrobili access do zony rajdowej Spirit of the Lost w Cazic Thule. Z pewnościa niedługo sie tam wybierzemy po tę „tonę” AA, jakby nie patrzeć to 15 epików tam sie kręci. Post o tym kiedy to nastąpi znajdziecie na Forum, tylko muszę wpierw z nimi ustalić kiedy będą mieć czas…

Nasz Amir też się przygotowuje do premiery SF. Jakby nie patrzeć, to będzie musiał się uzbroić się w anielską cierpliwość. Być może będzie to wyglądało tak:

 

Tia… ludzie to maja pomysły…

Poprzedni artykułInstancje w The Hole
Następny artykułVasty Deep…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Ewidentnie Ci sie nudzi ….. 😛

Anselmo

Kinia wraca do Xanadu 🙂