… dotyczących najnowszych zmian w EQ2 gameplay, a szczególnie takich jak krytyki, bonusy czy tez ability modifier, może zostać przez nas rozwianych przez post Timetravelling’a. Po wielokrotnych prośbach, w końcu zebrał sie w sobie by wytłumaczyć konkretnie, nam graczom, co i z czym się je. Muszę powiedzieć jedno, ten temat żyje. Wczoraj rano był króciutki, a teraz Timtravelling odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Także jak chcielibyście sie o coś zapytać, to proponuję tam się udać. Informacje są na tyle ważne, że  postaram się je przetłumaczyć na język polski u nas na Forum w dziale Przewodniki.

Przedwczoraj dałam linka do nowego kalkulatora AA tworzonego przez Beetany, w którym jednakże nie zgadza się maksymalna ilość punktów jaką możemy przyznać w drzewkach z KoS (max 10).  Dziś przedstawiam kolejny, również w fazie Beta, w którym jednakże możemy wydać chyba aż za dużo punktów. No cóż, będę / będziemy obserwować obydwa i zobaczymy za jakiś czas, który jest bardziej użyteczny. Oczywiście dodałam ten kalkulator do linków.

A teraz przejdźmy do ciekawszych tematów. Podobnie jak w zeszłym roku i zoanch z TSO, w najnowszych instancjach grupowych również znajdziemy meble czy tez przedmioty, które możemy zabrać do domu.

1) a Vigilant captain’s chair – Vigilant: Rescue
2) a Vasty Deep laboratory banner – Vasty Deep: Abandoned Labs
3) a Ca’Na Vase – Vasty Deep: The Vestigial Cella
4) a Vigilant scroll vase – Vigilant: Incursion
5) a large rolled Erudin rug – Erudin: Library
6) an Erudin Palace bench – Erudin: Royal Palace
7) a Vigilant officer’s rug – Vigilant: Infiltration
8 ) Scholar Primarch Research Prospectus – Erudin: Library
9) Encyclopedia of Haurelian Bibliophiles – Erudin: Library

Do tego dochodzi jeszcze zielonkawo-złota tapestry w Vasty Deep: Conservatory, która wisi w pokoju za smokiem oraz rzeczy z The Hole:

The Hole: Dimitrik's Bastion - a bastion lamp
The Hole: Spirit's Resonance - a Dartain's Bastion Banner

Wszystkie przedmioty jakie możemy sobie wziąść z instancji, zarówno TSO jak i SF, można zobaczyć na stronie Plundered Furniture.

Poprzedni artykułBattleground’y PvP zjawiają się na Live…
Następny artykuł4:21 rano