Wszyscy ci co graja w Everquesta 2 i interesują się chociaż odrobinkę dostępnym sprzętem, wiedzą, że chyba najlepszy możliwy do zdobycia wypada z Avatarów. No coż, w dodatku Sentinel’s Fate nie zobaczymy Avatarów, lecz za to będziemy mogli obejrzeć lub też uczesticzyć w walce z contestadami. Oto, jeden z nich: malutki, słodki, trójgłowy potworek Oxdaxius, którego znaleźć możemy spacerującego po Stonebrunt Highland.

Na pewno wiele osób ciekawią Adormenty. Podzielono je na 2 kolory: Białe i Czerwone.

 Białe będa robione przez adorner’a i będą miec trzy rodzaje:

  • Superior (dawny fabled) – 1 Distilled Mana, 2 Infusion of the Void, 3 Void Powder, 6 Underfoot Fragment
  • Greater (dawny legendary) – 1 Infusion of the Void, 2 Void Powder, 6 Underfoot Fragment
  • Lesser (dawny treasured)– 1 Void Powder, 6 Underfoot Fragment

Czerwone są do kupienia u merchanta w Paineel (Mercantile Court) za 5 sztuk Mark of Mannar i 10pp. Również one sa podzielone na ogólnie dostępne dla wszystkich klas oraz specyficzne dla danej klasy.

Przykład adormentów dla wszystkich klas
Przykład adormentów specyficznych dla danej klasy

Jeśli chodzi o czerwone adormenty, to jedna ważna zasada: NIE STACK’ują SIĘ! Czyli na naszym armorze /  bizuterii możemy mieć tylko jeden czerwony adorment danego rodzaju. Drugi taki sam nie będzie miec żadnego efektu.

Teraz jeśli chodzi o nakładnaie adormentów. Na armorze / biżuterii widać dokładnie jaki rodzaj adormenta możemy użyć. Na fabledowym armorze, możemy użyc dwa rodzaje adormentów: biały i czerwony, czyli nałożyć 2 adormenty na jedną rzecz.

Przykładowy set skórzany

Na Forum znajdziecie wykaz adormentów czerwonych z podziałem na klasy oraz wszystkie czerwone adormenty ogólnie dostępne. Niestety, nie udało mi się zrobić jeszcze wszystkich klas, ale myślę, że może dziś wieczorem umieszczę już tam większość.

W dziale Przewodniki  dodałam opis dwóch questów pozwalających na przekształcenie naszej broni fabledowej/ mythicali w spell na 90 lvl. Pierwszy „Fiery Jewel of the Underfoot” jest na 85 lvl . Natomiast kolejny jest już na 90 lvl i zwie się „Epic Repercussions”.

Poprzedni artykułRajdy w Sentinel’s Fate
Następny artykułBattlegroundy, stroje i filmy…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Tzn. avatary znikną z gry zupełnie?