Sama nie wiem o czym napisać tyle jest nowych informacji, więc postanowiłam o wszystkim po trochu…

Po pierwsze to Battleground’y aktywowane zostały na serwerze Test oraz Test_Copy. Można skopiować swoja postać i isć zobaczyć jak to wygląda. W czwartek wieczorem czasu PST (czyli u nas w nocy i nad ranem) część developerów będzie dostępna on-line i będzie można walczyc przeciwko nim. Jeśli wygra się z nimi potyczkę, nagrodą będzie unikalny tytuł. Każdego dnia natomiast, za testowanie Battleground’ów, można dostać w nagrodę płaszcz.

Zbroje typowe na Battleground PvP, do nabycia za tokeny z Battleground’ów u merchantów, również wyglądają ciekawie:

Wyglądem tej zbroi zmuszaja mnie SoE do prawdopodobnej zmiany mojego zdania odnośnie mojego uczestnictwa w tych krwawych rozgrywkach! Grrrr…

Wczoraj oglądałam dostępne filmiki zapowiadające Sentinel’s Fate, no i jeden bardzo mi się spodobał. Został zrobiony przez gracza, ale naprawdę przyjemnie się go ogląda i słucha.

httpv://www.youtube.com/watch?v=rQvULPbDG0k

 

Jeśli chodzi o armor i o to jak będzie wyglądał… No cóż, pierwsze sety są już zaprezentowane wraz z ich wyglądem. Oba Plate sety fabledowe wyglądają w tej chwili podobnie, to samo z cloth, chain i leather.

Wygląd Chain
Wygląd Cloth
Wygląd leather
Wygląd Plate

Oczywiście to wszystko jeszcze może się zmienić. Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności zmienią buty u magów – kompletnie nie pasują kolorem 🙂

Poprzedni artykułPowrót do rajdowych contestad’ów…
Następny artykułBabskie spojrzenie na Vasty Deep…