Zanim je wymienię, to przypominam, że do questu na „spell z mythicala” Epic Repercussions należy mieć skończony quest „To speak as a dragon” na 51 level, czyli zebranie 26 run w różnych zonach!!

Gracze donoszą o bugach:

  • TSO instancje nie skalują się jak powinne. Pomiędzy levelami 81-87 nie ma lootu. Windslasher doradza by do najbliższego Hotfix’a biegać po tych zonach na lvl 80 bądź powyżej 88.
  • Kaladim zostało zmienione na level 35+. Niestety część mobów odmówiła współpracy przy degradacji ich leveli i poukrywane w cieniu pozstały na levelu 60+
  • Najdłuższa linia questów w Paineel od Ishaq’a jest zbugowana. W momencie w którym wysyła nas do 3 różnych NPC’ów i kiedy musimy zrobić od nich questy, nie zalicza nam questa u Ishaaq’a po ich skończeniu. Należy kończyć linie pojedyńczo i osobno zdobywać updaty (klikać stolik) u Ishaaq’a

  • Iluzja w The Hole nie działa jak należy. Jej zadaniem było ustawienie nam trzech frakcji na -50.000 tak abyśmy nie mogli zejść już poniżej podczas robienia questów (zabijania mobów przeciwnych frakcji). Po zdjęciu iluzji frakcja miała nam rosnąć o to co zdobyliśmy na queście. Niestety, na obecna chwilę frakcja spada poniżej -50.000
  • dla miłośników Pand: trzeba skończyc wszystkie questy w Paineel od Ghaliba oraz w wiosce Kerra. Aby dostać questa do Jin’tu należy zexaminować „strange bones” w naszych plecakach, a potem znaleźć Jin’tu i zrobić jego questy odkrywające wioskę Hua Mein. Niestety, zbugowana linia questów w Paineel, uniemożliwa również niektórym graczom rozpoczęcie tej linii.
  • aby podnieść frakcję z pandami dla klas adventure powyżej 32.000, należy robić dzienny quest na Mark of Mannar z Paineel, który wysyła nas do Hua Mein i jest na level 90 „Mending the Broken Land”.

Przypominam iż na naszym FORUM  są pokrótce opisane wszystkie questy dostępne w  The Sunderd Frontier oraz Stonebrunt Highlands.

Poprzedni artykułKolejny dzień zmagania się ze zmianami
Następny artykułTank and spank…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kulavvy (Nagafen)

Inny bug, choc niezwiazany z dodatkiem – niedzialajacy VoiceChat. Od miesiecy nie slyszalem co mowili inni, choc sam moglem mowic. Okazalo sie, ze wystarczy zmiana nazwy urzadzanie output audio w Windowsie z „Głośniki” na „Głosniki” (dzieki Avi!).