… pojawi się jutro rano na Runneye, a już dziś wieczorem na amerykańskich serwerach.

Jedną z ważniejszych zmian jakie wprowadzi to ta, że zony grupowe z T5 i T6 będą persistant. Dotyczy to takich zon jak: Ancient’s Table, Cazel’s Mesa, Scornfeather Roost, The Halls of Fate, The Blackscale Sepulcher, The Den of the Devourer, The Vaults of El’Arad i The Nest of the Great Egg.

Zapowiada się również kolejna zmiana (ułatwienie) w poruszaniu się, po jakże zakręconym mieście, Gorowyn 🙂

Pozostałe zmiany dotyczą gównie mobów i zon rajdowych, więc jestem przekonana, że zainetersowani już dokładnie przeczytali notatki z dzisjszego Update’u.

Bardzo ciekawy post jest na forum SOE, a dotyczy on critical mitigation. Wiele cennych wskazówek i informacji na temat ile i jak możemy zdobyć crit mit w stosunku do tego co potrzebujemy by mieć na „hard mode” moby rajdowe.

Kolejnym bardzo ciekawym postem może być ten dotyczący mitygacji. Zgodnie z wyliczeniami tam przedstawionymi przedmiot traci swe zdolności mitygacyjne w stosunku 0,7% na każdy level. Czyli przedmiot z 90 lvl przeciwko mobowi 90 lvl daje nam 100% swojej efektywności, podczas gdy przeciwko mobowi 98 lvl efektywność jego  spada do 94,4%.

Poprzedni artykułTo co? Zmieniamy nazwę gildii?
Następny artykułUWAGA! Promocja!