… a wszyscy doskonale wiedzą, że za psikusy w Norrath jest odpowiedzialny bóg Bristlebane…. Tak, tak.. po raz kolejny będziemy mogli się zabawić w Norrath. Psikusy, zabawy, questy, zwidy i omamy, a do tego zupełnie nowe rzeczy do craftowania.

Przede wszystkim to będziemy mieć możliwość zrobienia sobie nowej zbroi do wyglądu. „Całkiem poważne przepisy dla crafterów” dostępne będą od merchanta dla każdego kto jest artisanem na minimalnym 2-gim levelu.

Prawda, że fajnie Niami Denmother w niej wygląda?

No dobra, w rzeczywistości są dwie zbroje do zrobienia:

Orange Galvanized Papar Plate
Green Galvanized Paper Plate
Brilliant Bristlebane Robe

Ale oczywiście prócz rzeczy do noszenia, będziemy mogli zrobić sobie mnóstwo rzeczy do domu, jak chociażby:

Rivervale Keg Table
Rivervale Flasks

Rzeczy z których będziemy mogli zrobić zbroje jak i pozstałe przedmioty, będziemy musieli zebrac z krzeczków Jester’a, które znajdziemy w Antonice i Commonlandach.

Przypomnę, że z super trudnego questu „Ratical„, wymagającego bicia mnóstwa mobów, wielu update’ów, dostaniemy super uber wyczesany płaszcz:

Także do roboty Panie i Panowie. Tylko raz do roku jest szansa na uzyskanie tego płaszcza!

Ale to jeszcze nie wszystko! TYLKO 1-go Kwietnia w Enchanted dostępne będą Super Krzaczki Jester’a, a z nich lecieć będą… różne rzeczy. A do tego specjalny quest „Riddled Throughout the Land” dostępny w Enchanted Lands tylko tego dnia, z bardzo oryginalną nagrodą:

Stone of Gygax

No, a jeśli zachcielibyśmy poślizgać się na łyżwach, to oczywiście musimy się wybrac 1-go kwietnia do Sinking Sands!! W końcu nie ma to jak szaleństwa zimowe na rogrzanych piaskach…

Poprzedni artykułJest nadzieja…
Następny artykułW sumie to niewiele…