Stososwnie do zapytania Wichury, poszłam na Testowy by sprawdzić dokładnie co i jak z podróżami wewnątrz zon po GU56.

Jeśli chodzi o Sinking Sands jak i Pillars of Flame to moja 6 lvl postać po przezonowaniu i kliknięciu na dywany miała do wyboru od razu wszystkie lokacje w danej zonie bez Mapy Podróży.

Jeśli chodzi o podróżowanie po takich zonach jak Enchanted Lands, Feerrott czy Zek, to będzie odbywało to się na grzbiecie konia. I Mapa Podróży pokaże nam najbliższe lokacje. Mimo moich szczerych chęci nie byłam w stanie wczoraj dotrzeć z doków Feerrott do świątyni Cazik Thule. Ostatni dostępny dla mnie konno przystanek był przy zniszczonym portalu druidów. Nie wiem, czy dodatkowe destynacje będą jeszcze dodane, czy chodzi głównie o to by przygotować nas do kolejnego dodatku  i dać nam szybki dostęp tylko do portali druidów. Na pewno sprawdzę to jeszcze przed GU i dam znać.

Kolejną zmianę, która z pewnością ucieszy naszego nadwornego kucharza, to ta, że po GU56 nasi gildiowi myśliwi (Hunter Hireling) będą prócz skórek dostarczać również mięso. Szczególnie chodzi tu o mięso z T8 i T9.

A dla starych graczy smutna wiadomość. Po GU56 znikną 2 lokacje startowe: Freeport i Qeynos. Miasta Freeport i Qeynos oczywiście nie znikną jak i również questy na niskie levele z tych miast. Ktoś kto zacznie w Gorowyn, będzie mógł spokojnie udac się do Freeport i robić tam questy. Już jakiś czas temu mówiono (Brenlo), że nie oddają one w pełni tego co spotyka młodego gracza w świecie Norrath. Więc jeśli ktoś chce jeszcze spróbować lub przypomnieć sobie jak to jest zaczynać swój żywot na Isle of Refuge, to proponuję się pospieszyć. Zostało niewiele czasu…

Pamiętam, że nie mogłam przestać już grać po tym jak zobaczyłam świat Norrath właśnie na Isle of Refuge. Ech… to były czasy…

Poprzedni artykułPodróżowanie w Norrath po GU56
Następny artykułPromocja na D2D!!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

A ja rozumiem decyzję o usunięciu Isle of Refuge, sporo osób zaraz po premierze gry zaczynało grę w EQ2 i rezygnowali jeszcze przed wejściem do Antonicy czy CL, siejąc potem propagandę na różnych forach, że w tej grze co chwila się zonuje, a zony są w rozmiarach mikroskopijnych. Do tego jak ktoś miał mniej niż 1 GB ramu to takie zonowanie zajmowało dobre 5 min. Teraz może i nikt nie zonuje tyle czasu, ale widać że pracują nad tym, aby dawne złe opinie tuszować.