… nad Norrath. I nie chodzi mi tylko o najnowszego mounta dostępnego w Marketplace.

Dyskusja na temat serwerów F2P na forum SoE jest wręcz epicka… W dwa dni osiagnęła 100 stron. Oczywiście SmokeJumper stara się uświadomić wszystkich, że na obecną chwilę to są serwery Alfa, że potem będzie Beta, a do tego by je uruchomić jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić, ale… No cóż, nie będę ukrywać, że jestem zmartwiona tym co się dzieje. Everquest 2 był częścią mojego życia, odskocznią od codzienności i zapomnieniem o problemach przez ostatnie 6 lat. Ha, można rzec nawet że mój związek z EQ2 jest dłuższy niż z Piklem, no i należy pamiętać że tego wrednego krasnoluda poznałam właśnie w grze 🙂

Boję się o to co się stanie z EQ2, jaki skutek będą mieć serwery Extended nad Live. Nie jestem graczem, który spędza 20 godzin na dobę przy tek grze, ale lubię się zalogowac codzinnie nawet na godzinkę by się przywitać, pogadać i poplotkować. Lubię rajdy, lubię wyzwania, i lubię to co wiele ma mi za złe, uczyć i bawić się z nowymi graczami (i tymi pojawiającymi się i znikającymi też).

Ale nie będę oszukiwać, że po raz pierwszy od 6 lat, zaczęłam się rozglądać po rynku MMO za jakąś grą, która ewentualnie mogłaby zastąpić mi EQ2. „Rift: Planes of Telara” przyciągnęły moją uwagę na tę chwilę, być może dlatego, że wśród developerów, jest tam sporo osób pracujących kiedyś nad „starym, dobrym” EQ2. No nic, będę bacznie obserwować to co sie dzieje i dziać będzie w tej chwili i w niedługiej przyszłości z EQ2. Przeżyłam z tą grą i jej zmieniającym się zespołem wiele lat, więc mają jakiś tam kredyt mojego zaufania. Mam nadzieję, że go nie zawiodą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nyc12NSiteE

Poprzedni artykułTrochę więcej o F2P (free-to-play) serwerach…
Następny artykułRęce opadają…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Selsi

Powiem szczerze że Rift przykuł i moja uwagę szczególnie
możliwość odblokowania innych dusz i łączenia klas:)
mistyk + shadow knight + dirge w jednym to moze byc fajne