Nie sądze, żeby nowi gracze pamietali stare dobre czasy guardianów. Jeszcze w czasach EoF był to tank nie do pobicia. Najlepszy. Oczywiście skargi innych klas tankujących spowodowały to, że znerfowano guardianów wzmacniając bardzo crusader’ów. No cóż… Czyżby miłość do guardianów miała szansę powrócić?

Jakiś czas temu Xelgad poprosił graczy o opinie w sprawie guardianów. Jak pomóc tej klasie, co mozna zmienić by znów była porządaną klasą do gry. Dla tych zainteresowanych tematem tankowania, to z pewnościa ciekawy topic. Otóż, po przeczytaniu wielu propozycji dawanych przez graczy, Xelgad ogłosił iż po GU57 można spodziewać się wielu zmian. Przede wszystkim zostaną zmienione drzewka AA, na przykład double attack  z AA zostanie zastępiony szansą na flurry. Do tego dojdzie sporo  wzmocnień tauntów z AA. Ogólnie pięknie się to zapowiada, ale jak będzie na koniec to poczekamy i zobaczymy.

GU57 już niedługo pojawi sie na serwerze testowym wynika z wypowiedzi Rothgara dla EQ2Interface, a wraz z nim wiele zmian w UI… No coż, pytanie brzmi czy Profit UI będzie działał po GU57 czy tez nie…

Fan Faire się zbliża, a wraz z nim  zostanie pokazana zupełnie nowa zona grupowa: Zraxth’s Unseen Arcanum. Juz teraz wiadomo, że będzie to zona dostępna w dwóch wersjach. Wersja standardowa to normalna zona grupowa. W wersji „hard” grupa graczy zmierzy się z epikami. Ogólnie to będziemy mieć tam doczynienia z 4 namedami, w tym 2 eventy podobne do Outer Stronghold… Jestem przekonana, że zona ta będzie cieszyć sie wielkim powodzeniem wśród graczy.

A w międzyczasie zakończył się konkurs dla dekoratorów w EQ2, gdzie tematem była sypialnia. Wpłynęło bardzo duzo zgłoszeń, i aż przyjemnie się ogląda co można zrobić z mieszkaniem w EQ2. Oto jedna z nagrodzonych sypialni związana z eventem Tinkerfest, który już niedługo pojawi się live…

Poprzedni artykułUWAGA! Promocja!
Następny artykułPlecaki do wyboru…