… i będziemy mieć GU58 na wszystkich serwerach. Niestety, ale nie zobaczymy zapowiadanego wcześniej GU57B, ale od razu pełen update w październiku. I co w nim nowego? Co na Test obecnie? Otóż:

  • Double Attack zmieni nazwę na Multi Attack i również swoją funkcję. Od GU58 jeśli będziecie mieć 150% szans na MultiAttack, to będzie to oznaczało, że macie 100% szansy an Double atak oraz 50% na trzeci atak…
  • Już za kilka tygodni zobaczymy również kiedy i konkretnie co castuje mob z którym walczymy, gdyż zmieni się nasze target okno.

Coś na co lekarze długo czekali, a do tej pory używali Profit Reborn. W UI pojawi się opcja curowania gracza w grupie czy też w rajdzie poprzez kliknięcie odpowiedniej ikonki  przy tym graczu. A do tego kolejna nowa rzecz, otóż, będziemy mogli curować innych graczy potionami! A więc w końcu scouci będa w stanie wyleczyć lekarza, który ma na sobie stuna… Z naszych toreb będzie pobierany automatycznie potion z najwyższego levelu.

Oto konkretnie jakie makro pojawi się w nowym deafult UI:

  • /cureplayer [playername|group or raid position][trauma|arcane|noxious|elemental|curse] optional [spell|potion]

+ Przykład:  /cureplayer g0 noxious spell  – to pozowli nam wyleczyć się sobie samych używając tylko spell’a.
+ Przykład: /cureplayer r4 noxious  – to pozwoli postać z miejsca nr 4 w oknie rajdowym używając spell’a albo potion’a.

I kolejna wspaniała wiadomość dla lekarzy. Cure Curse nie będzie zużyty, jeśli ktoś przed nami zdążył już go użyć i zdjąć Curse z danej osoby. Coś co na rajdach w zamieszaniu często się zdarza niestety, a potem pojawia się problem, bo dochodzi do sytuacji, kiedy lekarze nie mogą przez pewną chwilę zdejmować Curse. No cóż, zapomnimy o tym problemie po GU58…

No i dochodzimy do Zdrady. W końcu nie będziemy tracić wszystkich naszych Masterów. No w pewnym sensie nie będziemy. Otóż jeśli postanowimy zdradzić jedną klasę na drugą (inkwiz -> templar), to gra zapamięta na jakim levelu mieliśmy dotychczasowe spelle. Gdybyśmy kiedyś w przyszłości chcieli zdradzić ponownie (templar -> inkwiz), to automatycznie dostaniemy spelle na levalech jakie mieliśmy przed pierwotna zdradą 🙂

Jakiś czas temu dodano nową linie questów z KoS. Otóż po GU58 questyte będą mieć jako nagrody przedmioty do domu. Jeśli jednakże  już je zrobiliśmy to możemy udać się do merchanta Ellywig w Dredenever Crash Site i je kupić.

Co niektóre przedmioty tworzone do tej pory przez tinkererów i używane tylko przez nich, będą mogły być używane przez wszystkie postacie, byle by miały odpowiedni level adventure albo tradeskill. Na przykład: Call of the Tinkerer, Repository of Construction czy też  Heart Stopper (FD).

Strzały będą się stackować po 200, czyli więcej miejsca dostępnego na jeszcze więcej strzał 😉

Totemy… Koszmar w posiadaniu. Każdy do tej pory zajmował jedno miejsce. Od GU58 będą się stackować do 100, ale… dotyczyć to będzie tylko totemów wytworzonych po GU58.

Do tego drobne zmiany w spellach u wielu klas, o których możecie przeczytać w notatkach do Updatu, który poszedł na Test.

Poprzedni artykułZapowiada się wieczór bez…
Następny artykułDzisiejszy Update…