… EQ2. Wieczorem przewidziano kolejny Hotfix dla wszystkich serwerów, dotyczy to również europejskich i Extended.

'This is a notification that Runnyeye will be updated at 8:00 PM London Time on 09/15/2010. The estimated downtime will be 2 hours.

We wczorajszym update’cie, który to naprawia guardianów oraz dodaje AE-autotack dla rangerów oraz monków, poszło coś nie tak i ludzie maja problemy z zalogowaniem do gry… Chodzi o to, że gra pokazuje błąd z powodu braków różnych plików .dll.

Tymczasowe rozwiązania tego problemu możecie znaleźć w tym temacie, natomiast naprawa nastąpi właśnie wieczorem.

Jakby tego nie było dość, to zdarza się, że różne zony są niedostępne do zonowania, w tym Guild Halle. To też będzie naprawiane w dzisiejszym wieczornym Hotfix’ie.

4 KOMENTARZE

  1. No coz – czolgi sie klaniaja 🙂

    Ogolnie to mam ciezki tydzien wiec moze to i dobrze – psycha mi siadla i zdrowie tez.

  2. Jak to psycha ci siadła?? Przeciez tak sie cieszyłeś pare dni temu ze robisz w końcu większy dps i stałeś się super tankiem… To pewnie przez te nocne wycieczki do Veeshan’s Peak 😛

  3. Kinius-to nie gra – to zycie prywatne – mam cos takiego… Kiedys bylem nalogowym graczem i nie mialme – i powiem ze byl to chyba lepszy czas w moim zyciu – przychodzisz do domu siadaszi masz w zadzie co sie dizeje bo masz gre.

    Nooo – a teraz nalogowcem nie jestem,ale glupie SoE wylaczaczylo mi serwery bez ostrzezenia ze za 5 minut wylacza – SWINIE!

Comments are closed.