… aktywowało 2 nowe world eventy w postaci public questów: Wizard Spire oraz Dragon Ring, gdzie jako nagrody dostajemy „Token of Greater Teleportation„.

Quest na Dragon Spire, czyli ulepszona wersję kręgu druidów znajdziecie w Great Divide (/waypoint 13 -347 76). Obrona kręgu, czyli PQ zaczyna się co godzinę (pierwotnie miało być co 3 godziny). Właśnie skończyliśmy go robić z chłopakami i muszę powiedzieć, że  obrona przed pierwszym atakiem poszła sprawnie. Ale niech was to nie zwiedzie, bo ich trudność będzie wzrastała z dnia na dzień…

Drugi event również rozpoczyna się co godzinę ale tym razem o pełnych godzinach, w Eastern Wastes (/waypoint -934 -334 2375).

Oba eventy polegają na obronie pracujących przy rekonstrukcji robotników i w miarę upływu czasu będą coraz trudniejsze. Ostatniego dnia będziemy musieli bronić tych dwóch miejsc przed epikami… Za udana obronę dostajemy 25 tokenów. Po zabiciu finalnego nameda i aktywowaniu spire oraz kręgu, u każdego z merchantów będzie można kupić tytuł o ile będziemy mieć tokeny.

Prócz public questu,  są również małe questy do zrobienia, za ukończenie których dostaje się tokeny. Zarobione tokeny można wydać u merchantów, na różne rzeczy do dekorowania domów, zbroje, mounty oraz Primal Shard.

Po uruchomieniu kręgu oraz Spire, merchanci pozostaną przez jakiś czas i wszystkie rzeczy, prócz Primal Shard, będzie można kupić za niższą ilość tokenów.

Poprzedni artykułKilka dni mineło…
Następny artykułPierwsze informacje o Planetside 2
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Gdzie są jacyś merchanci u których można te tokeny wydawać?

Wichura

Ok nvm, event się zbugował na moim serverze i wszyscy npc byli nieobecni.