Oczywiście amerykańskie serwery oraz EQ2 Extended miały Update już wczoraj po południu. Zaraz po updacie okazało się, że u graczy używających UI Profit Reborn, gra nie działała. Tzn, zalogować się mogli ale jakikolwiek ruch powodował „wykopanie” z gry. Jak po każdym GU, należało uaktualnic swoje UI, tyle że PROFIT UI Updater nie działał wczoraj i mnóstwo graczy musiało robić update ręcznie z pliku .zip… Na tę chwilę już działa. Więc proszę pamiętać by uaktualnić swoje UI.

Gracze z EQ2 Extended też pewnie będą zadowoleni, szczególnie ci co maja konta Srebrne. Otóż zgodnie ze słowami SmokeJumper’a od GU58 mogą kupować  od brokera co tylko chcą bez żadnych limitów.

Silver members can now buy items from the Broker.

They still need to purchase broker credits to *place* items onto the Broker, but they now have unlimited capacity to BUY from the Broker.

Enjoy!”

Naprawiono również ilość XP potrzebnego na level gildii, szczególnie chodzi o tzw. „hell” levele, czyli 29, 41, 52 i parę innych, które wymagały o wiele więcej xp niż pozostałe. Dzięki tej małej zmianie i dzięki temu, że gildia Pospolite Ruszenie przekroczyła już wszystkie te levele, w ciągu jednego GU urośliśmy z 86 lvl na 88! 😀

Woodworkerzy, wasze totemy nie są już uznawane przez grę za biżuterię i dlatego też nie możecie wystawiać ich w „Jewelery Box’ach” u brokera. Od dzisiejszego GU będą  postrzegane jako potiony i dlatego jeśli chcecie na nie osobną skrzynkę u brokera to musi to być „Potion Cabinet” albo zwykły plecak / skrzynka.

Pełne notatki z tego co zostało zmienione w GU58 możecie obejrzeć TUTAJ.

Poprzedni artykułZraxth’s Unseen Arcanum…
Następny artykułChyba będzie polowanie…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

SOE zrobilo tez nowa itemizacje w newbie zonach oraz dodalo w nich troche nowych namedow. Czuje w kosciach weekend szalenstwa altow 🙂