Przedstawiono właśnie nagrodę za 7 lat i jest po prostu NIESAMOWITA! Otóż, za 7 lat grania w EQ2, gracz dostanie własną, pływająca trumnę do zamieszkania w Loping Plains, które będzie pełnić rolę domu Mistmoore Crag Estate. Ta mieszkalna, pływająca trumna jest wielka i do tego wieko otwiera się na noc, a zamyka na dzień!

Jak dla mnie rewelacyjny pomysł. Wzonowywać się do niej będzie podobnie jak do Skyblade Skiff domów (statków), czyli za pomocą teleportu z miast Norrath.

Kolejna ciekawostką jest tajemnicza Loot Karta z nowego dodatku Legends of Norrath: Dragonbrood – The Anarchs.

„Legends of Norrath : Dragonbrood – The Anarchs is the 11th release for SOE’s long-running trading card game set in the worlds of EverQuest and EverQuest II. This new set features over 200 new cards to construct decks of devastating power in 10 all-new scenarios. For MMO players, the new loot set features new, „more realistic looking” wolf mounts in EQII, items to decorate your all-new houses in EQ and lots more surprises! EQII loot also has an incredible new item crafted by those tricky goblins that convert ATTUNED items into UNATTUNED items!

Hmm… czyżby to oznaczało, że za pomocą karty będzie można zmienić z’attunowany sprzęt na „funkiel-nówkę”? Pożyjemy zobaczymy.

Poprzedni artykułMount Appearance Slot oraz…
Następny artykułDevsi i ich poczucie humoru…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

No znajdzie się paru takich maniaków, którzy wydadzą po 400$ na boostery LONa tylko po to, żeby trafić taką loot kartę. SOE wie jak maksymalizować zyski, brak pełnego RMT na Live mogą sobie tak odrobić.