… z pewnością jest spore jeśli chodzi o tajemniczą nagrodę za 7 lat. Temat ten z pewnością wart jest poczytania, aby chociażby zobaczyć, jaką inwencje twórczą mieli developerzy przekazując nam kolejne wiadomości dotyczące nagrody za 7 lat. (Niestety stare forum jest już nieczynne, więc nie można dotrzeć już do tego tematu, w którym developerzy prześcigają się w pomysłach…)

W pełni zabawili się kosztem graczy, wmawiając nam przez kilka dni, że tajemnicze pliki, które pojawiły się na serwerze testowym a zatytułowane „Mistmoore Crag Estate” to trumna, w której możemy zamieszkać… W całym tym żarcie uczestniczyli prawie wszyscy developerzy, po kolei zmieniając kolory trumny, wymyślając barwniki do zmiany koloru obicia, czy też dodając więcej trumien pływających obok siebie – tak by graczom było weselej w tym ponurym Loping Plains… Wielu graczy się na to nabrało, wymyślając zapewne jak, będzie urządzać tę swoja trumnę… Ja też się nabrałam, przyznaję się od razu.

Oto jak wygląda prawdziwa nagroda za 7 lat z EQ2.

Jest to dom, położony w Loping Plains, pierwotnie przeznaczony dla gości Mayonga. Z racji tego, że stoi nieużywany przez dłuższy czas, więc został udostępniony graczom. Nie będzie się płaciło za niego czynszu i można w nim zmieścić 600 przedmiotów.

Poprzedni artykułOMG – Prywatna pływająca trumna!!!
Następny artykułCo nowego słychać?