… czyli podsumowanie tygodnia 🙂

Pierwsze nagrody zimowe już rozdane. Graczy płacących kartami pre-paid pewnie ucieszy wiadomość, że również zgodnie z tym co napisała Amnerys także będą dostawać te nagrody, tyle że z opóźnieniem kilkudniowym. Również gracze EQ2X z kontami platynowymi będą uprawnienie do tych nagród, jak tylko aktywują najnowszy dodatek w lutym.

Ja swojego Kamerdynera już mam. Bardzo grzeczny i układny, trochę marudzący o broni niszczącej meble, o moich dziwnych ranach czy też o zabłoconych podłogach, ale także dba o to bym nie wyszła w piżamie na miasto 🙂

Oczywiście przez jakiś czas chodziły plotki, że nie tylko Freeblood rasa będzie dostępna przez Marketplace, ale wszystkie nagrody z zimowej promocji SOE. Smokejumper stanowczo oświadczył, iż to nie prawda i tylko Freeblood będzie można tam kupić.

Jednocześnie z postów SmokeJumper’a można wywnioskować, że o ile na razie nie ma co liczyć na darmowy serwer PvP, o tyle developerzy mają w planach coś zrobić z pustymi Battleground’ami na EQ2X. Konkretnie to GU60 ma przynieść zmiany, czyli GU które będzie trzy miesiące po dodatku.

Także po dodatku można spodziewać się uruchomienia kolejnego serwera EQ2X: Qeynos, o ile zapowiadana od dłuuuugiego czasu promocja (reklama) Everquesta w końcu ruszy. Dział marketingu ma niby rozpocząć kampanie reklamową w styczniu.

A wszyscy ci co są zainteresowani grą na darmowym serwerze Everquest 2: EXtended i chcieliby pograć z polakami, to z tego co wiem jest tam gildia „Polska”, gdzie liderami są Caminno i Tomcio i można do nich się zgłaszać.

Przed nami kolejny weekend pod tytułem: Double Station Cash. Od 17.12 do 19.12 przy zakupie dowolnej ilość SC, będziemy mieć ta ilość podwojoną. Tym razem promocja ta nie dotyczy tylko kart na Station Cash, ale również płatność kartami kredytowymi czy też Pay-Pal’em. Przypominam o różnicy czasowej pomiędzy stanami a Polską. U nich pólnoć to u nas 9-ta rano. Także nie próbujcie szaleć z zakupami tuz po północy 17-go grudnia naszego czasu, bo później możecie być bardzo rozgoryczeni…

Poprzedni artykułNowa zabawka w GH!
Następny artykułŚwięta już za pasem i „prezenty” od SoE też!