Pierwszym prezentem od SoE to Double XP… tyle że nie Weekend. Tym razem dla odmiany Double XP w środku tygodnia, a konkretnie to od poniedziałku 27-go do czwartku 30-go włącznie.

Kolejnym prezentem to Double Station Cash Weekend, tyle że nie tak jak ostatnio, że można było płacić kartę kredytową czy też poprzez PayPal, tym razem trzeba posiadać pre-paid kartę na Station Cash, które są niedostępne w Europie.

No i ostatni „prezent” to rasa Freeblood dostępna już od dziś poprzez Marketplace, dla tych co nie chcą czekać do Velious. Przyjemność ta kosztuje jedyne 2000SC i odblokowuję tę rasę na koncie.

A już niedługo zobaczymy kolejne rzeczy do kupienia w MarketPlace powiązane z Freeblood, które w tej chwili znalazły się na serwerze testowym, jak chociażby:

  • Ferocity of the Freeblod – specjalna wampirza broń do appearance slot’a, która będzie pozwalała na efektowne wampirze ataki;
  • Freeblood Contract – czyli swój własny wampirzy dom, nie wiadomo czy taki sam jak Mistmoore Estate, czy tez może coś innego;
  • Swarm of Bats – iluzja pozwalająca nam na zamianę siebie w stado nietoperzy i pozwalająca na poruszanie się z prędkością 65%.

A to pewnie tylko początek…

Poprzedni artykułWinter Rewards, SC i inne bzdurki…
Następny artykułMuszę sie przyznać do czegoś…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

No ja już wymieniłem parę wpisów wcześniej co ta rasa będzie jeszcze mieć za SC…