… będzie już możliwy od 18-go stycznia!

W tym samym komunikacie, Smokejumper poinformował nas również o przesuniętym terminie wydania gry z 8-go lutego na 22-go lutego. Oczywiście ma to związek z beta, gdzie gracze zgłosili potworną ilość bug’ów i zastrzeżeń, co obaliło teorię SOE o następnym „świetnie dopracowanym dodatku”.

Coś co mnie bardzo dziwi. W zeszłym roku o tej porze, kiedy jeszcze Kiara była Community manager, widzieliśmy na stronach SOE mnóstwo screenshotów, opisów instancji, konkursów. Teraz nic nikt nie wie. Nikt nie zaspokaja ciekawości graczy a w związku z tym gracze powoli tracą zainteresowanie tym dodatkiem. Taka nowa strategi SOE czy też kompletny brak umiejętności Amnerys?

Poprzedni artykułMerge, Frostfell i inne Bzdury…
Następny artykułDoV już w sklepach
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Amnerys jest po prostu kijowym CM. Beta jest wyjątkowo krótka. Oczywiste jest, że SOE przyspiesza premierę ze względu na to, że headstart Rifta jest 24 lutego, dokładnie tak jak wypuścili na szybko EQ2X przed premierą darmowego LOTRO.

Pikiel

I tak samo jak EQ2 wypuscili na szybko przed WoW’em…
Nic z tych rzeczy im nie wyszla na dobre, bo niby jak ma konkurowac niedopracowana beta z porzadnie wykonczonym produktem jak WoW czy Rift?

Wichura

Przyspiesza w tym sensie Kin, że tak naprawdę powinni opóźnić dużo więcej, więc opóźniają najwięcej ile mogą. Dokładnie tak jak Pikiel mówisz, ale taką strategię przyjmuje SOE. Na bank dostaniemy najbardziej zbugowany dodatek od lat.

Throin

No to troche zal ze EQ2 tak smutno sie konczy, ale z drugiej strony nie bede plakal. I to juz definitywnie zalatwia sprawe, ze nie kupie tego dodatku.

Anselmo

Pre order Rifta ich zabije 🙂
Ludzie zaczną grać Tydzień przed premierą

Draxus

A mi sie tam zdaje ze to jednak nie konkurecja skoro wszysko to ze stajni SOE. dla SOE czy bedzie ktos w Rifcie, czy EQ2, czy… za 4 dni bodaj premera DC Universe – tez od SOE. Czy to przed Rift, czy po Rift, czy przed dodatkiem do EQ2 czy po dodatku – bez znaczenia – i tak SOE jako takie zachowa swoich klientow, a przez wieksza rozpetosc tytulow ma na to wieksze szanse, gdyz jedni wolą to a inni co innego.
Ja np. skusilem sie i zamowilem sobie juz preorder DC Universe, bo jednak mam ochotę sprobowac czegos innego niz kolejne post-tolkienowe fantasy. Jakby ktos sie tam wybieral akurat to dajcie znac.. 😉

Wichura

A skąd wymyśliłeś, że Rift jest od SOE?

Throin

Scott Hartsman byl kiedys w SOE 😛

Wichura

No ok, ale nie zarabia teraz dla SOE, więc wypowiedź była cokolwiek bezsensowna.

Draxus

A faktycznie mi sie pomerdało. Istotnie nie jest. To chyba przez to podobiestwo rozwiazan z EQ2 sie zasugerowalem. :>

Throin

I pomyslec ile „fachowcow” pisze ze Rift to kopia WoW