Jak 20-go każdego miesiąca rozpoczął sie event Moonlight Enchanted Grottos, a więc w Norrath po raz kolejny otworzyły się przejścia do magicznych grot.

Tym razem pojawiło się aż 10 nowych rzeczy, które można kupić u merchantów w grotach, a między innymi takie oto nowe płyty na podłogi / ściany do naszych domów:

Antonica - Misty Blue Tile
Antonica - Misty Fog Tile
Nektulos - Pale Marble Tile

Zważywszy na to, że każda postać może robić tylko jeden quest w danej grozi, zdobycie kilkunastu takich płyt oznaczało bieganie po grotach na wszystkich naszych altach. Pisze w czasie przeszłym, gdyż delikatnie uległo to od teraz zmianie. Otóż w grocie w Darklight Woods zawsze były 2 questy. Jeden z nich to crafterski, pod warunkiem, że ma sie 2-gi level artisan. I tenże quest: „Strong Brew Root Beer„, który wymaga od nas zrobienia piwa, można robić bez limitu, aż nam się znudzi albo zbierzemy potrzebna ilość tokenów 🙂

Dla przypomnienia dodam, iż każdorazowe ukończenie questów w grotach daje nam AA, bez względu ile razy wcześniej je robiliśmy 🙂

Poprzedni artykułCzyli na razie…
Następny artykułPrzewodnik początkującego Everquest’owca.
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Kiedyś był jeszcze inny exploit na Live. Głównie wykorzystywali go handlarze kolekcjami z tych zon. Wystarczyło mieć konto RAF, ustawić maina pod zoną i na RAFie robić postacie na 1 levelu, potem je teleportować do maina, wchodzić do środka zbierać kolekcję, wychodzić, przekazywać ją mainowi, campować i kasować postać. I tak w kółko.