Prócz tego, że mamy Double XP oraz Station Cash weekend do 6-go września, City Festival w Neriak to jeszcze…. darmowy weekend grania w EQ2 dla wszystkich osób które przestały grać pomiędzy 5 listopada 2010 a 2 sierpniem 2011!

 

Do tego dla powracających graczy, ich wszystkie postacie powyżej 30 levelu dostaną mounta skaczącego, Vulrich Mount!

W promocji tej, powracający gracze mogą zwiedzać wszystkie zony do Sentinel’s Fate włącznie. Jeśli zdecydujecie się opłacić subskrybcję na miesiąc, to dostaniecie 500SC, a 1000SC jeśli wybierzecie opcje opłacenia na kilka miesięcy. Za zakup dodatku Destiny of Velious dostaniecie w prezencie 2000SC.

Jak zacząć grać w EQ2 i co się zmieniło? Więcej informacji znajdziecie we wspaniałym poradniku napisanym przez starego gracza w EQ2 – Azabrilda (vel Wichura). Klienta gry możecie ściągnąć ze strony http://launch.soe.com/eq2/.

To się nazywa dopiero Weekend pełen wrażeń 🙂

 

Poprzedni artykułA nadchodzące kilka dni to…
Następny artykułPrzez ostatnie kilka dni…
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Trochę nie rozumiem tej promocji, niby dostałem maila, że to mam na jakimś innym koncie, ale nie mogę w ogóle się zalogować na Live nim.

Wichura
Wichura

Jutro rano to już będą 2 dni z ich programu 3 dni. Mnie to ryba, ale jest to fail programu namawiającego do powrotu graczy nieaktywnych. Spory procent widząc, że nie może się zalogować po paru próbach dziś na pewno nie będzie już jutro sprawdzać czy w ogóle się da, bo przecież im i tak nie zależy na tym tak bardzo.

Pysio

Dostaje się tylko jednego mounta na konto, którego można przekazywać pomiędzy postaciami.

Powinni ogłosić że takie coś będzie przynajmniej tydzień wcześniej.
Odczytałem maila w sobotę + jakieś błędy + ściągniecie 2,5 Gb patha i zalogowałem się w niedzielę po południu.
Super promocja w wykonaiu SOE