… będziemy mogli kupować rożne rzeczy w EQ2 za pomocą nowej waluty: DM Tokeny, czyli Dungeon Maker Tokeny, które to dostaniemy za ukończenie instancji tworzonych przez graczy.

Zrobiłam małe rozeznanie i oto co można kupić za tokeny DM na obecną chwilę…

Możemy zakupić czasowe Adornmenty (15 minut) na rożne levele dodające nam casting speed, crit bonus, potency, redukcje obrażeń, itd. Te na 80 lvl kosztują 50 DM za sztukę.

Różne potiony oraz jedzenie i picie ( na 5 godzin) w cenach od 10 DM do 200 DM. Potiony redukujące wyszukiwanie masterów są w rożnych cenach w zależności od czasu jaki redukują.

Znajdziemy tu również strzały podobne do Spirit Blessed strzał, które kosztują 1 DM za 1 strzałę. Do tego można kupić torby na 48 slotów, czy też torby na strzały i rzutki na 32 sloty…

Różnego rodzaju charmy oraz armor Legendary jak i Fabled dostępne od levelu 20 do 90. Legendary widoczne na poniższym screenie kosztują 125 DM, natomiast Fabled – 500 DM.

Przedmiotów jest olbrzymia ilość, począwszy od levelu 20 do 90-tego. A jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na armor czy tez broń, to możemy kupić sobie mounty, dekoracje do domu czy też wyposażenie do Dungeonu, który mamy zamiar stworzyć…

I ja wiem, z pewnością sie pytacie co z tymi przedmiotami ze szkła, czyli Glass? No cóż, na każdy level dostępne są bronie Glass, począwszy od  levelu 20-go. Broń ta posiada jednakże tylko białe adornmenty i jest wg mnie ciut gorsza od tej dostępnej z rajdów. Nie widziałam żadnej zbroi Glass, ale oczywiście to Beta więc wszystko jeszcze może się zmienić. Możecie je obejrzeć u nas na Forum.

Poprzedni artykułNDA zniesione, więc…
Następny artykułParę słów o mercenaries…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

UU to rozczarowanie z tymi „szklankami” a szkoda ..zapowiadało się bardzo ciekawie