Pospolite Ruszenie graczy SOE przeciwko umowie z ProSiebenSat1! O jakże trafna okazuje się teraz nazwa naszej gildii 🙂

Stworzona została specjalna PETYCJA PRZECIWKO UMOWIE SOE Z PROSIEBENSAT1. Bardzo Was proszę – podpiszcie ją.

Proszę, chociaż raz w życiu nie próbujcie znaleźć wykrętów typu: „co to da”, „jeden głos nic nie zmieni”, „mnie to nie dotyczy”, „ja i tak dalej będę grać tam gdzie gram”.

Jeśli rzeczywiście uważacie, że Was to nie dotyczy, podpiszcie ją dla innych, którym zależy i to BARDZO. Zresztą tu nie chodzi TYLKO o EQ2, tu chodzi także o 7 innych gier SOE: DC Universe Online, Free Realms, Star Wars: Clone Wars Adventures, Magic: The Gathering – Tactics, and PoxNora, nadchodzące PlanetSide 2 oraz EverQuest Next.

Everquest 2 to dla mnie nie tylko gra. To moja rodzina. Każdy z graczy miał na mnie wpływ. Nawet Ci co długo już nie grają…

Przejście EQ2 pod zarząd PSS1 może oznaczać koniec naszej wielkiej everquestowej rodziny i przygody… Koniec krzyków na Twardego żeby szybciej curował, koniec pokrzykiwania na Pawke żeby debufował, koniec „przepraszam” Rafała, koniec /tell’i od Chivasy, koniec rozmów z Gochą, koniec wykorzystywania Koraska, koniec marudzenia Eligorowi… Zostaną tylko wspomnienia!

Ja tego nie chcę!!!!! Chcę nadal grać z moimi przyjaciółmi i chociażby ta petycja była tylko kroplą w morzu łez, podpisałam ją. I czekam co będzie dalej.

Wiec proszę WSZYSTKICH Polaków, którzy grają czy też kiedykolwiek grali w gry SOE. ale skończyli już swoją przygodę z tymi grami , by podpisali tę petycję. NIE BĄDŹCIE BEZCZYNNI!

I linkujcie tę petycje na wszystkie fora oraz blogi związane z grami SOE. Niech SOE w końcu usłyszy swoich graczy!

Poprzedni artykułNIE PANIKUJCIE i popatrzcie na…
Następny artykułProSiebenSat1 odpowiada…
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pandhal

snad sem to vyplnil dobre

chivas

zrobione!

Ahazul

done

Ahazul

ta petycja byla na forum, niestety ja wycieli juz

Faschia

zrobione