… czyli krótkie podsumowanie tego, o czym nie napisałam przez ostatni tydzień 😉

Przede wszystkim, to konkurs dla wszystkich tych graczy, którzy nie są posiadaczami najnowszego dodatku Age of Discovery. Jeśli chcielibyście posiadać tenże dodatek, powinni wziąć udział w konkursie organizowanym przez Kithicor.org.

Zasady są proste. Należy znaleźć lub zrobić screenshota związanego z zabawną śmiercią waszej postaci w grze, opisać w paru słowach i wysłać na podanego maila bądź odpowiedzieć na forum z dołączonym screenshotem.

Jeśli macie już AoD, jak i macie  zarąbistego screena obrazującego waszą śmierć, po prostu weźcie udział w tym konkursie, by sprawić komuś innemu radość i podarować klucz do dodatku AoD. A nagrodą jest nie wersja podstawowa, ale kolekcjonerska!

Z innych ważnych informacji to ta, iz przez następne 2 tygodnie zmieniły się czasy Public Questów. Ring War jest w tej chwili o godzinach nieparzystych (11, 13, 15, itd) podczas gdy Storm Gorge rozpoczyna się o godzinach parzystych. Ma to związek ze zmianą czasu w Stanach Zjednoczonych i przejściem na czas letni. Niestety, w Europie zmiana nastąpi dopiero 25-go marca. Wtedy to wrócimy do prawidłowych godzin rozgrywania Public Questów 🙂

Jeśli już piszę o Public Questach, to wspomnę także o zmianie związanej z Cloudy Velium Jewel. Otóż, jak wszyscy dobrze wiedzą, kamienie te służą do podnoszenia frakcji w Velious. Do niedawna były one No-Trade, i oznaczało to po prostu, że by podnieść frakcje u Snowfang czy tez Othimir, musieliśmy robić PQ na każdym naszym alcie. Teraz są już one Heirloom, co bardzo ułatwi nam zadanie budowania frakcji dla altów 🙂

Zmiany zahaczyły także o przepisy dostarczane nam przez Tradeskill Apprentice. Otóż aby wykonać dekoracje na naszą broń z tychże przepisów, nie potrzebujemy już wartościowego Colossal Reactanta, ale rare korzonek z T9 – Toxnettle Root.

Carpenterzy z pewnością ucieszą się z nowych rzeczy, które już niedługo będą mogli robić. Otóż na serwer testowy poszły przepisy na rożnego kształtu bloczki, które będą nam mogły służyć do budowy różnych struktur, jak chociażby domy czy inne rzeczy. Podobne będą one do tych oferowanych przez merchantów w czasie trwania City Festival, jak i do kupienia w Marketplace. Zmiana już niedługo pójdzie na serwery Live i przepisy te będzie można znaleźć w książkach „carpenter essentials„.

Ogólnie rzecz ujmując carpenterzy dostaną możliwość robienia 9 bloczków o rożnych kształtach z 11 tierów, czyli razem 99 nowych przedmiotów. Całkiem nieźle 🙂

 

 

 

Poprzedni artykułGracze EQ2 są wspaniali!
Następny artykułGU63 przynosi niespodzianki…