… możemy podróżować szybko i bezpiecznie do Skyshrine. Skończy się wylogowywanie postaci w Skyshrine by móc użyć CoV i postawić flagę gildiową.

Teraz wystarczy tylko kliknąć w portal (flagę), którą to z pewnością zobaczymy w każdym Guild Hallu. Pennant of Skyshrine Loyality można zakupić od merchanta w Forbidden City of Dracur za jedyne 100pp (min. 10tyś frakcji).

W dniu wczorajszym, opublikowano list producenta EQ2 Holly „Windstalker w skrócie opisujący co nasz czeka w miesiącu maju… I tak:

  • Pamiętacie jak w grudniu wspominałam o tym, że już niedługo gracze korzystający z Dungeon Makera będą w stanie grać swoimi postaciami?? Otóż opracowano kod, który pozwala nie tylko grać swoimi postaciami, ale także efektywnie łączyć się w grupy złożone z graczy na rożnych levelach (np.: 3-osobowa grupa składająca się z graczy na lvl 90, 50 i 20).  Już niedługo pójdzie to na serwer testowy… Ten system gry nazwano „Level Agnostic” i jeśli okaże się on sukcesem w Dungeon Makerze to może zobaczymy go w także z czasem w innych aspektach gry, np. instancjach? Hmm… poczekamy i zobaczymy 🙂
  • Na serwer testowy także trafi pewne rozwiązanie, na które od dawna czekali gracze EQ2. Otóż w końcu po stargetowaniu (zaznaczeniu) moba będziemy wiedzieć czy potrzebujemy go do jakiegoś naszego konkretnego questa, którego mamy w Journalu… Teraz tylko developerzy muszą przypisać odpowiednie moby do ponad 8 tyś questów w EQ2
  • Zmieni się też system „hotfix’ow” na serwerze Testowym oraz Beta. Do tej pory, jeśli trafiło się na /bug to należało poczekać do następnej aktualizacji. Szczególnie uciążliwe to było przy testowaniu instancji grupowych i rajdowych, gdzie często nie można było kontynuować, tylko trzeba było czekać na Hotfix następnego dnia i zaczynać od nowa… No cóż, w końcu nasi developerzy zostali wyposażeni w „super moce” i mogą zmieniać/ naprawiać bugi na serwerze w przeciągu minut od ich wykrycia bez konieczności czekania na Hotfixa w dniu następnym… To znacznie ułatwi testowanie kolejnych GU 🙂

A prócz tego, to w końcu gnomy mogą podróżować w stylu… Oto na Marketplace nowe, gnomskie skrzydła do kupienia Bronze Machamagic Wings:

Już oczyma wyobraźni widzę… Czy to ptak?? Czy to samolot?? NIE!! To dziadek Twardy pomyka w przestworzach na swych nowych skrzydełkach….

 

 

 

Poprzedni artykułTylko dziś: 3 x SC!!
Następny artykułJakbyście…