…i to nie tylko dlatego, że dziś wielki mecz Polska – Czechy, który oczywiście będą oglądać i kibicować naszej drużynie… Polska Biało- Czerwoni!!! Do boju Orły!!!

Ok gardło mnie już boli od tego śpiewania, więc wracajmy do tematów Everquestowych.

Przede wszystkim to Piestro ogłosił iż w dniu 18.06 (poniedziałek – wieeeeelki dzień z różnych względów, ale mówię wam iż datę należy pamiętać) subskrypcje opłacane za pomocą Station Cash, czyli tzw. „non-recurring” znikną z Marketplace (przynajmniej na razie).

Z pewnością smutny to dzień, bo już nie będzie znacznych zniżek przy zakupie czasu gry, ale pamiętajcie, że nawet jak znikną subskrypcje, to nadal karty 1500 SC dają nam również 30 dni grania. Wszystko zależy od nas i od tego jaką opcję wybierzemy po wpisaniu koda na stronie Everquest2.com

To żeby to osłodzić życie paru osobom, a innym podnieść ciśnienie (na przykład mi) SOE zdecydowało się na weekendową wyprzedaż produktów z Marketplace za 1/2 ceny!!!

Oferta ważna tylko do poniedziałku i dotyczy również subskrypcji… Tak, tak… Wiem, że w tym tygodniu wydaliśmy już całe SC, no ale cóż, za SOE się nie zdąży…

Poprzedni artykułNa E3 SOE pokazało…
Następny artykułWeekendowa wyprzedaż na MarketPlace…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pawka

a moge tu uzyć sformułowania Skurw….ny?
No ale ok – to byl ostatni raz w takim razie jak przedluzylem!

„Na złość babci odmrożę sobie uszy!”
Miałbym 14 misiecy zamiast 6…
I ostatnia rzecz mi sie ciśnie na place, które by jednak za bardzo uderzyłą w pewna kochana osobę, która sie dla nas tak poswieca – powiem tylko ze nieświadomi żyją piękniej i 2 razy dłużej!