Zapowiada się, że tak właśnie będzie… W końcu najlepsze gildie rajdowe w EQ2 będą mieć przed sobą kolejne wyzwania prócz namedów w Plane of War i wiecznie zbugowanej Harrow’s End.

W czwartek zaprezentowano kolejny podcast SOE, gdzie rozmawiano z developerami na temat Walentynek, Planetside 2, DC Universe i Everquest 2. W czasie tego podcastu ujawniono, parę interesujących szczegółów dotyczących zniżającej się aktualizacji.

Z wywiadu z Kanderem dowiedzieć się możemy, iż Dreadcutter x4 będzie zoną z trzema namedami, gdzie najłatwiejszy będzie o trudności podobnej do Ancient Sentinel HM ze Sleeper’s Tomb. Boss zony, ma być najtrudniejszym namedem rajdowym w grze i oczywiście w nagrodę za jego pokonanie dostaniemy przedmioty o odpowiedniej wartości.

Większość graczy z gildii rajdowych nosi przedmioty z Plane of War. Mimo, że z innych namedów rajdowych z zon CoE można znaleźć rzeczy troszkę lepsze , to jednak gracze nie chcą ich zakładać ze względu na bonusy jakie dostają za posiadanie seta. Przedmioty z Dreadcutter x4 maja być tak dobre, że gracze zaczną rezygnować z setów z PoW na rzecz przedmiotów z tej nowej zony rajdowej.

Kadner zdradził także kilka szczegółów dotyczących zony rajdowej Wurmbone’s End x2. Pamiętacie o tym, że Ashlocki, czyli stworzenia zamieszkujące Wurmobone mają różne właściwości w zależności od tego czy walczymy z nimi w dzień czy też w nocy? Otóż zonę rajdowa x2 będziemy pokonywać w nocy, a do tego będziemy mogli wybrać poziom trudności zony: łatwy i trudny.

Wersja łatwa [Easy], to tak naprawdę zona na dwie grupy, niezbyt trudna i developerzy maja nadzieję, że nawet słabsi gracze będą mogli ją pokonać bez większych problemów. Zona [Challenge] jest adresowana dla ludzi, którzy rajduja i pokonują łatwe namedy x4 w CoE, a którzy chcieliby dostać troszkę lepszy sprzęt. Przedmioty z tej zony nie będą wystarczająco dobre dla graczy, którzy walczą z namedami x4 w wersji [Challenge], bo będą tylko odrobinę lepsze od tych z łatwych zon x4.

A jeśli chodzi o Dreadcutter, to dziadek Twardy zabrał mnie ostatnio na wycieczkę do wersji [Solo] bo chciał mi udowodnić, że może zonę ta pokonać w mniej niż 10 minut. No i mu się udało – 5:30 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=sRAy3MbBcfU

PS. To dopiero moje pierwsze wprawki jeśli chodzi o filmy z gier, więc proszę wybaczyć mi drobne błędy 🙂

Poprzedni artykuł[SOE] Problem z logowaniem do gier SOE?
Następny artykuł[PS2] Więcej możliwości ustawień w grze
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
lamora

„W końcu najlepsze gildie rajdowe w EQ2 będą mieć przed sobą kolejne wyzwania prócz namedów w Plane of War i wiecznie zbugowanej Harrow’s End.”
To my ? 😉

Wichura

Kinya czym nagrywałaś w końcu i jakie ustawienia kodeka dałaś? Nagranie moim zdaniem lepsze, niż moje próby, dlatego pytam. 😉

lamora

Byłbym zapomniał, z pozdrowieniami dla Twardego w załączeniu piosenka ;D http://www.youtube.com/watch?v=tHdizc3KvLU

Kowal

Super! Fajny pomysł. Czekam na wiecej takich filmów:).

cymba

Dobry film ! Gratz kinya i twardy 🙂 Ale gada ten twardy ^^

Homer

Od wczoraj Twardy nie moze juz spokojnie sie zalogowac bo caly czas dostaje pm od fanek ;D

cymba

ROLF ^^
No dobrze ze nic nie mowilem „obciążającego” !

Chivas

He he, Kin od kiedy Ty biegasz z rangerami 🙂 podobno ich nie znosisz………..

cymba

Dzieki kinya ^^
No I mozes tes powiedziec ze z rangerem to ta zona sie robi 5 razy szybciej nis samym mystikem !

chivas

Wszystko z rangerem się robi dużo szybciej, sa guildie które doceniają rangerow i nie mowią ze ranger+osobowość = fajne granie. U nas Errrorr ustąpił rangerowi, z nami raiduje i też bardzo Go lubie 🙂