Nie raz już widzieliśmy, że EQ2 community potrafi się jednoczyć i walczyć „o swoje” i podobnie stało się na wieść o tym, że z Marketplace usunięto non-recurring gold membership, czyli po prostu możliwość opłacania konta za pomocą SC.

Ludzie byli wściekli do tego stopnia że John „Smed” Smedley osobiście przeprosił za zaistniałą sytuację i obiecał przywrócenie możliwości opłacania gold membership za pomocą Station Cash na tydzień.

I’ve asked the team to put them back up for a week to let people buy them with existing SC. We should have been more thoughtful about this and I apologize for handling it the way we have. I’m not sure when it will be back up. Maybe today or maybe Monday (a lot of our team went to E3).

Smed

Smedley napisał, że przywracają subskrypcje na tydzień, natomiast Piestro w innym poście napisał, że subskrypcje zostają przywrócone i zostaniemy poinformowani wcześniej, kiedy będą usunięte.

Some of you may have noticed that non-recurring subscriptions are no longer available on the Marketplace. This change was premature, and the option will be restored. However, we do intend to discontinue offering non-recurring subscriptions in the near future, and we will be sure to let you know in advance when this occurs.

We apologize for any confusion.”

Także macie bezpieczny czas do przyszłego czwartku (14.06) by zakupić sobie subskrypcje za Station Cash, jeśli jeszcze takowych nie posiadacie, bo o tygodniu wspominał Smedley. Natomisat jeżeli bierzemy pod uwagę słowa Piestro, no to możemy mieć troszkę dłuższy czas, ale ile konkretnie to nie wiadomo…

I takie pytanko… Nie orientujecie się czy jak się ma subskrypcje na rok wykupioną, to można wykupić kolejną? Tak, tak wykpuiłam subskrypcje an rok za SC i zastanawiam się czy system pozwoli mi na jeszcze rok…

Poprzedni artykułNo i skończyło sie szaleństwo…
Następny artykułHotfix…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Pozwoli i na 10 lat. Sprawdzone 😉