… jest z pewnością coraz bardziej wyrafinowany.

W EQ2 dawno temu można było mieć tylko jeden dom na danej postaci, teraz tych domów może być już 20. Developerzy nazwali tę możliwość Multihousingiem, bo domy można połączyć między sobą portalami. Parę lat temu meble były takie sobie, teraz trudno ju nadążyć z ilością przedmiotów, które możemy umieścić w domach. Możemy też je skalować, obracać pod rożnymi kątami, czy nawet umieszczać w miejscach nie do końca dla nich przeznaczonych, jak chociażby panele podłogowe na ścianach a to wszystko za pomocą programu stworzonego przez graczy. Zreszta stali bywalcy forum Norrathian Homeshow, z pewnością wiedzą jak wiele się zmieniło od momentu ukazania się EQ2 do dnia dzisiejszego.

A jak to będzie z Riftem? Do tej pory gra nie oferowała domów, ale ma się to zmienić po dodatku. Storm Legion przyniesie coś co będzie się zwało Dimensions. To nie będzie sam dom, ale również teren go otaczający. Taka mini instancja której właścicielem będzie  gracz i która będzie mógł urządzić jak mu się będzie żywnie podobało, łącznie ze zmianą wyglądu nieba.

httpv://www.youtube.com/watch?v=bSih_9hefuE

Przed dodatkiem (13 listopad) zobaczymy w Rifcie jeszcze jeden większy Update „Tempest Rising„, który przyniesie olbrzymie zmiany do systemu dusz, w niektórych przypadkach całkiem je zmieniając. Do tego, osoby które zamówiły już dodatek, będą miały już dostęp do nowej zony grupowej Exodus of the Storm Queen. No i to co lubimy najbardziej, szansa dla Weteranów na zalogowanie się i sprawdzenie jak bardzo zmienił się Rift. Od 7 do 11 listopada, darmowy weekend dla wszystkich graczy 😉

A kolejne Beta testy w Rifcie zaplanowane są na 19-24 październik.

Poprzedni artykułPrywata…
Następny artykułNights of the Dead…