… w naszych torbach, plecakach i skrzynkach!

Jakiś czas temu na serwerze testowym pojawiły się zmiany związane właśnie z torbami. Otóż, już niedługo będziemy mogli wybrać, jakie rzeczy maja trafiać do której torby.

A więc po kolei. Kiedy zmiana ta pojawi się na serwerach Live będziemy mogli użyć komendy /sort_bags <…..> (name / level) aby zrobic porządek w naszych torbach. Jednakże zanim użyjecie tej komendy, to wpierw w „Bag options” (prawy przycisk myszy na torbie) powinniście określić jakie przedmioty trafiają do poszczególnych toreb.

Zaznaczenie „Skip bag” oznacza, iż torba ta nie jest sortowana oraz, że przedmioty trafiają tam dopiero po zakończeniu pierwszej fazy sortowania. Pierwsza faza to nic innego jak znalezienie przez grę za pomocą komendy /sort_bags <…> odpowiedniej torby, która „chce” ten przedmiot, czyli na przykład potiony trafią do torby, gdzie w opcjach będą zaznaczone potiony…

Na obecną chwilę pokazuje się jeszcze trochę błędów w czasie testowania, jak na przykład znikające przedmioty, czy też przedmioty trafiające do Overflow, ale myślę, że i tak zmiana ta pojawi się już niedługo na serwerach Live.

Poprzedni artykuł[PS2] Mały Hotfix…
Następny artykuł[EQ2] Launchpad oszalał…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
cymba

Narescie !

Dok

Osobiście to bym wolał komende która porówna co w moich skrzynakch jest quest itemowym śmieciem do tego jakie questy już mam zrobione.Raz na każdy dodatek jak zaczynam questowanie to mam zawalone po 3-4 plecaki właśnie tego typu badziewiem.