… co nowego wymyślili developerzy przez ostatni tydzień:

Jak wszystkim wiadomo w GU57 sporo klas zostało uznanych neutral, a więc mogą byc tworzone zarówno po dobrej jak i złej stronie. Jeśli jednak chcemy obecnie „zdradzić” (przeprowadzić) rangera z Qeynos do Freeport, w związku z tym, że stajemy się Exile na krótki moment, tracimy wszystkie mastery. Od Gu58 gra będzie zapamiętywać jakie dana postać miała mastery.

It will be all classes.  The tier of each spell will be stored on your character so if you betray back you won’t lose the spell level.  Also, if any of the spells from your first class are also part of your second class, like „Evade” for scouts, you won’t lose that spell’s tier.

Czyli jeśli zostawimy tę samą klasę ale zmienimy jej frakcję z dobrej na złą czy tez odwrotnie, nie stracimy Masterów. Jeśli zdradzimy naszego wizarda z masterami na warlocka, to oczywiście warlock będzie mieć spelle apprentice. Ale, gdy po jakimś czasie rozmyślimy się i ponownie wrócimy (zdradzimy) naszą postacią do wizarda, to dostaniemy spelle na tym levelu, na którym były przed pierwotna zmianą, czyli te co były masterami będą nimi ponownie po zmianie klasy. Naprawde fajne rozwiązanie wg  mnie…

Jeśli chodzi o serwer PvP to zmieniły się Warfieldy. Dotychczas rozgrywały się one w Antonice i Commonlands i postacie na wszystkch levelach mogły w nich uczestniczyć. Obecnie zostały one podzielone na 3 grupy levelove:

  • Antonica (10-39),
  • Enchanted Lands (40-69),
  • Kylong Plains (70+)

Wychodzi na to, że zbliżają się upragnione przez większość graczy EQ2 Live połączenia serwerów, przynajmniej tych najbardziej wyludnionych:

The fact that some servers are under-populated anyway is a separate subject. We’re currently discussing when and how we can go through server merges to solve that situation and I’ll share that info as soon as I can.

I bardzo dobrze, bo w końcu 25 serwerów to delikatnie rzecz mówiąc za dużo. Mam nadzieję, że Runnyeye zostanie połączone ze Splitpaw, oczywiście wpierw musiałaby nastąpić wymiana starej maszyny na nową, bo inaczej mielibyśmy kosmiczne lagi… Ale to pewnie potrwa jeszcze parę miesięcy.

Trwają prace nad zmianami w Mitygacji. Co nas czeka  w najbliższej przyszłości?

  • zmiany w Trauma AoE’s na mobach rajdowych
  • mitygacja monka z mythicala zmieniona
  • prawie wszystkie AA zmienione, które sa powiązane z mitygacją
  • zmieniony letaher armor
A w dalszej przyszłości:
  • zmienione przedmioty które używają niebieskich statów z mitygacją,
  • również zmienione będą niektóre adormenty związane z mitygacją,
  • zmiany w zonach grupowych Palace of El’Arad, Cella oraz Vigilant.
Poprzedni artykułTak ogólnie to jakoś spokojnie…
Następny artykułZapowiada się wieczór bez…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Szkoda, że tyle czasu im to zajęło z tymi warfieldami, o podział tierów proszono już zaraz po ich premierze, ech.

reLOAD

No ale lepiej pozno niz wcale, nie bedzie juz leachowania lov lv na 90 i powroca stare czasy KP 🙂