… post o bugach związanych z craftem i szybkim levelowaniem w instancjach z Dungeon Maker.

Tylko czekać jak bug związany z DM będzie szybko zmieniony, zważywszy na to, że wbicie 200AA zajmuje 20-30 minut. A wszytko to za sprawę końcowej linii drzewka Prestige Tradeskill – Experimentation oraz proc’om, które można dzięki temu dodać.

Nowy sposób na szybkie levelowanie. Należy posiadać drugie konto, na nim tanka na 22 lvl w sprzęcie Mastercrafted Refined i z jedną eksperymentacją dodającą proc zadający obrażenia. Zważywszy an to, że proc ten można dodać na każdą część setu, to dps taki mini tank ma niezły.

Następnie blokujemy XP na tej postaci i druga postacią mentorujemy…

To tyle jeśli chodzi o Eksperymentację i DM, ale to nie koniec bugów związanych z tradeskillem. Refining, czyli ulepszenie rzadkich przedmiotów z harvestu (korzonki, kamyki, drewienka), który ma 50% szansy na udanie. Jednakże na niższych levelach ulepszenie metali (np.: xegonite, steel) ma jeszcze mniejszą szansę. Dlaczego? Otóż na wysokich levelach nie ma już loamów, ale na niższych są i niestety refining rzadkiego metalu może nam dać w rezultacie ulepszony rzadki loam… A niestety, ale z loamu to za wiele nie zrobimy na niższych levelach…

Trzeba powiedzieć, iż na obecna chwilę Refining to podstawa, szczególnie jeśli zamierza się robić sprzęt dla siebie, czy tez dla kogoś innego. W końcu jakby nie patrzeć to przedmiot wykonany z ulepszonego rare ma o 10% więcej statystyk w porównaniu do oryginału.

Poprzedni artykuł[PS2] Jeszcze kilka godzin…
Następny artykuł[EQ2] Czyżby Sleeper’s Tomb [Contested]…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Hehe, ostatnio zalogowałem się na Freeport i zastanawiałem się właśnie skąd się wzięło prawie 400 tokenów z tantiemów autorskich za publikację Grindera na tym serwerze ponad pół roku temu. Dzięki Kin za wyjaśnienie 😉