Nie skaczcie jeszcze z radości. Owszem, developerzy EQ2 częściowo zmienili zdanie odnośnie możliwości zakupu czerwonych i żółtych adornmentów wypadających na przedmiotach z zon w Chains of Eternity, ale na obecną chwilę dotyczy to tylko tych z podstawowymi statystykami (+pot, +crit bonus, itd).

A więc jest nadzieja, że wraz z GU 65,5 planowanym na 26 lutego dostaniemy możliwość zakupu co niektórych czerwonych i zółtych adornmentów od merchanta za Greater Spirit.

Aby ułatwić zdobycie Greater Spirit będą one wypadać z bossów w zonach rajdowych CoE (Drinal, Baroddas, Smoki z ST, boss Dreadutter?). Prócz tego będzie można wymienić Obole na Greater Spirit oraz odwrotnie, „rozmienić” Greater Spirit na Obole.

Zgodnie z informacją Kandera, dostęp do merchanta sprzedającego te adornmenty nie będzie obwarowany żadnymi questami, więc każdy będzie mieć do niego dostęp.

Mam szczerą nadzieję, że merchant ten to początek zmian w dobra stronę i może developerzy dodadzą do niego również adornmenty z procami. Według mnie system z DoV działał dobrze i nie było sensu go zmieniać. W tej chwili mamy jeden wielki „adornmentowy bajzel„…

Poprzedni artykuł[PS2] Hotfix (6.02)
Następny artykuł[EQN] EverQuest Next