Producentka EQ2, Holly „Windstalker” Longdale, zamieściła w dniu wczorajszym list producenta, tym razem dotyczący zbliżającej się aktualizacji GU66: Scars of the Awakened. Czyżbyśmy w końcu mieli stoczyć bitwę z samym Kerafyrmem?

Holly_eq2Otóż GU66: Scars of the Awakened, czyli zgodnie z polskim tłumaczeniem: Blizny Przebudzonego, to kontynuacja sagi Velious, która to zobaczymy na serwerach Live 30 kwietnia. Serwer Beta zostanie zaktualizowany dnia 2 kwietnia i od tego momentu gracze EQ2 będą mogli rozpocząć testowanie nowych rzeczy.

Dzielni mieszkańcy Norrath maszerują zjednoczeni pod sztandarami armii New Combine w głąb niebezpiecznego kontynentu Velious. W końcu wojsko dociera do granic majestatycznych ziem zwanych Cobalt Scar. Wśród otaczających gór poukrywane są tajemne przejścia wykorzystane przez tajemniczych mieszkańców Siren’s Grotto do nękania tychże terenów.

Pierwsze niepokojące wiadomości o Cobalt Scar docierają od plemion Othimir. Okazuje się, że gdzieś tutaj ukryta prawdopodobnie jest wielka armia Przebudzonego, czyli Kerafyrma, która to wcześniej zdziesiątkowała smoki w Skyshrine.

W pobliżu, w wodnych głębinach Sirens Grotto niewidocznych dla tych co zamieszkują ziemie, a nie wody, ukryte są mroczne tajemnice strzeżone pilnie przez syreny Darkwater.

Cały czas, mieszkańcom  zagraża niebezpieczeństwo z Przepowiedni Końca Wieku (Ages End Prophecy), czyli olbrzymi i śmiertelnie niebezpieczny smok Kerafyrm, który może zniszczyć świat Norrath.

Bohaterowie z każdego zakątka Norrath są wzywani do Velious, aby odkryć nowe tereny jak i walczyć o przyszłość Świata.”

Oto co zobaczymy w GU66:

  • nowa zona otwarta Cobalt Scar;

cobalt scar

  • nowa zona Solo, grupowa oraz rajdowa Sirens Grotto;

siren's grotto 3

Poprzedni artykuł[PS2] Bug związany z Depot
Następny artykuł[PS2] W końcu mamy GU04!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

No to sobie poczekamy jeszcze.
Chyba pierwszy raz w histori EQ2 wiemy cos ponad miesiac wczesniej. Miejmy nadzieje ze to zmiana na dobre.

Paweł Wierzbicki

byleby dali promocję na dodatek poprzedni – wiem – marudze 🙂 – chociaz nie majac poprzedniego to i tak od 2 kwietnia moglbym pograc w to na serwerze testowym?