W dniu wczorajszym przyszliśmy, zobaczyliśmy i pokonaliśmy Zzalaz…zizal…zaza oraz bandę Tuzerka.
Walki były fajne i wymagające sporego DPS. Okazuje się, że RRC Alliance jest w stanie zabić te moby bez większych problemów, co mnie bardzo cieszy 🙂
No to teraz tylko bossa, czyli trzech Królów Piratów trzeba ubić. Podobno jest to najcięższa walka w grze obecnie…













![[EQ2] Czerwone kamienie od craftera?](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2015/08/eq2_baner-100x70.jpg)
Gratki RRC ^^
No i zapomnialas o te 3 pull na pirates 🙂
Well Done RRC 🙂
Dzięki serdeczne Prex 😀