Jak każdego miesiąca o tej samej porze (20-21 każdego miesiąca) otwierają się tajemnicze portale w EverQuest 2, które doprowadzą graczy do zaczarowanych grot. To nieunikniony znak, że nadszedł Moonlight Enchanted Grottos Event.

moonlight_ench_banner

Dla przypomnienia: w czasie trwania tego eventu otwierają się wejścia do pięciu grot położonych w różnych rejonach Norrath, w których gracze znajda łatwe skalowalne questy dostępne od levelu 1 (każdy nagradza AA bez względu na to ile razy go robiliśmy). Każda grota to  jeden  quest gdzie w nagrodę dostajemy specjalny token. Tylko w grocie w Draklight Woods crafter na levelu 2 może zrobić więcej questów, a co za tym idzie dostać więcej tokenów.

Tokeny te można wymienić na wiele przedmiotów w większości są to przedmioty do domu (drzewa, krzewy, zwierzaki), ale można tez zakupić unikalne tiary do noszenia przez nasze postaci czy też czasowego mounta w grocie położnej w Greater Faydark (przedmiot na 20 użyć – jedno użycie trwa 24 godziny).

Na EQ2Zam możecie znaleźć przewodnik z wszystkim dostępnymi questami.

P.S. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie konto na Facebook, to możecie być na bieżąco z wiadomościami z bloga. Wystarczy polubić stronę Babagra.pl na Facebook.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dok

Drzewko w domku to fajna sprawa..ja mam cały las a na dachu bambusowy gajik ;).