No dobra, to napiszę to prosto z mostu  – nadchodzi nerf C4.

GU13 c4Na serwerze testowym dociekliwi gracze odkryli, iż wybuch C4 został znacznie osłabiony względem czołgów – dotyczy to zarówno Lightning, jak i MBT.

Obecnie na serwerach Live dwa ładunki C4 niszczą wszystkie czołgi, na serwerze testowym niestety już nie. Po zdetonowaniu dwóch ładunków C4, czołg nadal stoi. Potrzeba około 60 sekund pożaru aby wybuchł MBT i około 30 sekund dla Lightninga.

Nie biegam z C4, bo jestem miłośniczką min, ale po ilości postów związanych z tym tematem zarówno na Reddit, jak i na forum, widzę że gracze nie są zadowoleni tą zmianą…

To aby Was rozchmurzyć – parę słów o Hossin.

Ci z Was, którzy czytają mojego bloga dość regularnie wiedzą, iż od momentu gdy opóźniono wprowadzenie Hossin, pisałam iż z pewnością kontynent ten będzie na 100% pokazany w czasie SOE Live. Nie myliłam się… W czasie ostatniego War Report komentatorzy potwierdzili iż graczom pokazany zostanie grywalny Hossin, więc pewnie we wrześniu zobaczymy ten kontynent na serwerach Live.

Poprzedni artykuł[PS2] Nie będzie implantów w GU13
Następny artykuł[EQ2] Zmiany w przywoływaniu mountów
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skurodaktyl

Jeżeli silnik takiego czołgu przestał by działać podczas palenia, a zwłaszcza w mariderze to moge na to pójść… Bo granatnik powinien dobić taki czołg. A mógł by wtedy uciec a wybiegający kierowca mógł by zostań szybciutko zabity…. Z drugiej strony to głupie bo od takiego wybuchu powinny wystrzelić pociski w środku….
Oraz Ich filmiki a przynajmniej ten promujący NC by się poszedł jebać, a więc kolejny nerf dla NC ;D

Kinya napisz coś o firefall’u bo ja nie mam pojęcia o co tam się strzelam i co to na mapie niebieskiego- burzowego dookoła …

Teheiron

Twoje proroctwo Kinya też się ziściło… 🙂

Ja też jestem wielkim fanem min i nie ukrywam, że choć nie jeden mój pojazd stał się dymiącym wrakiem przez c-4, to uważam że chyba trochę przesadzili z jego osłabieniem.

Przecież żeby podłożyć c4 pod pojazd – w końcu głownie do tego są one wykorzystywane – trzeba znacznie więcej ryzykować niż podkładając minę. A teraz co, trzeba będzie podłożyć 3? Dla mnie to absurd jakiś jest. To może niech od razu zrobią tak, żeby po 10 wybuchało.

Skaramanga

Musze zajebać brata ;]
A co do firefalla dalej możesz coś napisać bo w grze coś nie jesteś rozmowna ; (

(3PL3)RinzlerPL

Jakim cudem chcą osłabić c4 według mnie one i tak już były słabe sam ich bardzo często używam albo niech zostawia jak jest albo niech je wzmocnią a ten pomysł mogą sobie wsadzić w ….. Chyba że teraz zamiast Max 2 c4 będzie się miało ich 3 albo 4 w rzeczywistości 1 c4 położone na silnik czołgu wystarczy by go rozwalić. Niech się skupią na rozwijaniu gry dalej a nie zbawienie się w pierdoły do tego jeszcze tak wkurw…..

PLH

A mnie nerf C4 cieszy, ale niech nie wyrównują tego do każdego MBT, bo najcięższy czołg – Vanguard – ma być tak samo podatny na C4 jak latający talerz wAnusów?

Co do samej C4 – powinni poprawić to, że jak się rzuca C4 to widać, jak leci a nie musi się człowiek domyślać, czy rzucił ją czy nie.