Ewidentnie pomysł na Implanty, który mieli developerzy Planetside 2 nie spodobał się graczom tak bardzo, że parę godzin temu sam Smedley ogłosił iż wracają one do fazy projektowej i nie będą wdrożone w GU13.

implanty planetside2Po liście producenta, w którym Higby wyjaśnił w jaki sposób mają działać Implanty, rozpętała się prawdziwa burza. Większość graczy była przeciwna nie tylko temu, iż Implanty miały w założeniu się zużywać oraz iż miały być kupowane za Station Cash.

W PlanetSide 1 Implanty były stałym elementem gry, nie był to przedmiot, który zużywał się wraz z upływem czasu. Poza tym, każdy z Implantów nie tylko oferował graczowi pewne bonusy, ale również wpływał negatywnie na inne rzeczy. Implanty przedstawione przez ekipę PlanetSide 2 nie miały żadnych negatywnych skutków na graczy, a to z pewnością nie wpłynęło by zbyt dobrze na rozgrywkę.

Takiego wybuchy nienawiści dawno nie widziałam. Kilkanaście wielgachnych tematów na Reddit, niesamowita ilość tweetów związanych z tym problemem, no i nie zapominajmy o oficjalnym forum Planetside 2.

Ta wielka fala protestów spowodowała wycofanie się z pomysłu Implantów, przynajmniej na obecna chwilę…

Większość graczy z niecierpliwością czekała na wprowadzenie Implantów, a teraz przyjdzie im poczekać kolejne 2-3 miesiące. Myślicie, że wytrzymacie tyle czasu do kolejnej prezentacji tego pomysłu?

P.S. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie konto na Facebook, to możecie być na bieżąco z wiadomościami z bloga. Wystarczy polubić stronę Babagra.pl na Facebook.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skurodaktyl

co się dziwią jak gówno zrobili….

Teheiron

Haha moje proroctwo się ziściło 😀

(3PL3)RinzlerPL

Od samego początku mówiłem że są one bezużyteczne dodatkowo zużywają się i ten pomysł był nie dopracowany w porównaniu do planetside 1

Joszko999

Kolejny pomysl na robienie kasy upadl 🙂
Nie bojcie sie niedlugo wymysla cos lepszego 😀