Świat EverQuest 2 jest z pewnością największym wśród gier MMO. W EQ2 znajduje się ponad 400 unikalnych zon! Na graczy czeka tysiące questów (obecnie prawie 9.000) i to nie tylko adventure, ale także crafterskie.

Przygody Caminno

Jeden z graczy Pospolitego Ruszenia, Caminno, od roku prowadzi na forum kronikę swoich wycieczek. Caminno postanowił zdobyć wszystkie możliwe achievmenty w grze, a więc można powiedzieć że zagląda pod każdy możliwy kamień w Norrath.

Naprawdę zachęcam Was do przeczytania jego przygód, szczególnie że w trakcie zwiedzania Norrath natknął się na wiele przeszkód, które musiał pokonać. Jest to także temat wart przeczytania dla tych, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z EQ2 bo może Wam dać odpowiedzi na wiele pytań.

Przygody Caminno zainspirowały również Włóczykija, który to postanowił zwiedzać Norrath dokładnie w ten sam sposób jak jego „Mistrz”. Na forum możecie znaleźć także kronikę jego przygód.

przygody wloczykijTo kto jest chętny do pisania kolejnej kroniki odkrywania zakamarków i tajemnic Norrath?

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Caminno

News na stronie głównej? 😀 Pod taką presją zamknę się w sobie i w ogóle, aaaa :D.

Kulavvy (Nagafen)

Achievementy EQowe?
Od kilku miesiecy pracowicie je zbieram (obecnie mam 1213 szt.) i co moge powiedziec:
– praktycznie wszystkie az do ciezszych zon x4 z TSO (np Munzok) sa do zdobycia solo/duo – tak mozna dojsc do ok 1000 achievementow
– potem robi sie problem zbierania grupy na zony typu Skyshrine x1 HM, czy SF x4 i zmudne zbieranie kolejnych – tak mozna dosc do okolo 1200 achievementow
– dalej sie nie da bez wsparcia wiekszej ilosci ludzi
– najwieksi zapalency moga walczyc o kolejne pojedyncze achievementy typu 500 czy 600 kolekcji, 3000 czy 4000 questow, 50 questow w zonie X, zebranie 40 mountow, czy masowe tluczenie np. 10k orkow czy zab czy fairies.
– generalnie fajne zajecie, przy pewnym znudzeniu rajdowaniem, dalo to kolejne cele (!) w EQ, mozliwosc zobaczenia wielu miejsc, w ktorych nigdy sie nie bylo.

Moordimer

Mnie również zainspirowała kronika Caminno. Po półtorarocznej przerwie znowu wróciłem prze niego do Norrath 🙂 Niestety po roku fajnej zabawy w Pospolitym musiałem przerwać znowu (rozpocząłem budowę własnego domu a to mi średnio zajmuje 14h na dobę ) 🙁 Ale z pewnością wrócę wkrótce i na pewno razem z Caminno wbijemy jakiegoś achievementa, no chyba że do tego czasu będzie miał wszystkie 🙂 Czasami kiedy mam czas ( tylko kiedy ostro pada deszcz 🙂 ) wpadłbym i pograł troszkę ale przeszedłem na silver konto i akurat przyblokowało mi mojego inquisitora a szkoda mi wydawać krono bądź kasę na kilka godzin grania w miesiącu. No i żeby można było pofarmić trochę platynki na krono jak za dawnych czasów, solując np. Protector Realm, achhh….