10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Komentarze co do naszych wrażeń były już wcześniej na blogu, jak również na forum, ale siedzę sobie teraz i czytam różne reakcje, w sieci na tę prezentację, innych osób… i chyba jednak SOE trafiło tym stylem tam gdzie chciało. Przekleję komentarz z mmorpg.org.pl (z oryginalną pisownią) od kogoś kto reprezentuje odbiorcę, który dotychczas nie został upolowany przez SOE i pozostawię ocenie czytających:

„W koncu doczekalem sie nastepcy wowa grafika nie za cukierkowata nie za realistyczna w sam raz dla gier mmo klimat ala wowa w koncu wow byl robiony na podobienstwo everquesta humanik tez zajebisty poprostu te rasy co pokazali w tym filmiku humana i lwa sa zajebiste podobny do taurena jak stoi w kombacie mam nadzieje ze bg i styl walki bedzie jak w wowie nie za efektowny oby nie bylo skili na pol ekranu niech zrobiom tak jak ma wow przyjemniejsze dla oka ludzie chca sie cieszyc walka a nie efektownymi skilami ale czuje to bedzie nastepca wowa jeszcze jak wyczytalem ze zobaczymy elfow to juz calkowicie:D:D podniecony na maxa oby nie robili bezsensownych ras jakma wildstar ala wiewiora…….. niema tojakstare dobre rasy z starycjh dobrych gier”

Skaramanga

co ten lew taki przypakowany?
A babka jak na zbroje MMO strasznie dużo zasłania ;D

Viruz

to Alex z Madagaskaru po anabolach xD, sorry nie umiałem się powtrzymać csssssst! 🙂

Viruz

Na koniec brakowało mi wylatującego moskita zza kanionów. :))

Selsi

Man takie same wrazenia ze to wow next a nie eq
No coz za nam dadza nowego healera w dodatku hehe

Corvus

A co dzieje się na oficjanym forum EQ2?

Czort

Gra wygląda na taką w której można się będzie zatracić bez pamięci 😉 zobaczymy jak dadzą pograć 😉

Ostupam

Piękne lokacje… brakowało tylko wyjeżdzających prowlerów i magriderów zza wzgórz 😀

Wichura

Czekaj, czekaj jak to wszystko jest z voxeli to może będzie się dało zbudować. Inna sprawa, ktoś kojarzy może jaki jest najczęstszy motyw stworzonych potworków przy użyciu rewolucyjnych swego czasu edytorów do gry Spore? hint, tylko dla odważnych:
http://www.youtube.com/results?search_query=spore+cock&oq=spore+cock&gs_l=youtube.3…12669.14571.0.14875.11.11.0.0.0.0.125.803.10j1.11.0…0.0…1ac.1.11.youtube.Z9_Jv8h5rMw

Ciekawe jak będzie z twórczością w EQ next.