Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się panel, na którym poraz pierwszy publicznie zostanie ujawniona gra na która ja i wielu z nas czeka. Chodzi oczywiscie o grę EverQuest Next.

 

Poprzedni artykuł[PS2] Zakazany Hossin
Następny artykułSOE Live – EverQuest Next
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Ja jestem rozczarowany stylem graficznym, który zdecydowanie poszedł po mainstreamie i trzyma się zaprezentowanych concept artów, bardziej, niż concept arty do EQ1 i EQ2 oddawały rzeczywistą grafikę tych gier. Zobaczymy co dalej, ale już mnie trochę ostudziło.

Corvus

Podzielam częściowo Twoją opinie. Design otoczenia jest moim zdaniem świetny, fenomenalna gra światla i cienia. Co do wyglądu postaci – przemilczę. Liczyłem na mroczne brudne średniowiecze..

Throin

Hej, też oglądnąłem co ciekawego SOE wymyśliło z nowym EQ. I faktycznie grafika postaci jest fatalna, jakoś wogóle nie pasowała do otaczającego świata. Miałem wielką nadzieję, że będzie to trochę w klimaty Rift’a.

dancop

Dobra, nie zdążyłem na live, przebrnąłem przez nagranie 🙂 Podoba mi się koncepcja i kierunek, w jakim to idzie.

Możliwość niszczenia świata gry: „Ej, uważaj z tymi czarami, bo nie przejdziemy dalej, jak rozwalisz most” 🙂

Grafika IMHO świetna. Szkoda, że poszli w stylizację a nie w fotorealizm, ale jest świetna. Mimika twarzy jak rozumiem będzie zachęcała do zainstalowania kamerki jak w EQ2? Dobry patent dla CIA i NSA na kamerkę w każdym domu 🙂

Podsumowując nadchodzące mmo – czekam na EQ Next i WildStar, Z każdym nowym filmem z Elder Scrolls mi sie coraz mniej podoba.

Kinya

Jezcze Beta przezd nami i pewnie wiele info o ktorych nie wiemy. NA soe live jest 8 paneli poswieconych EQnext a my widzielismy tylko 1. reszta niestety nie bedzie pokazywana 🙁

Ostupam

Dobrze widziałem podczas walki z boosem czerwone okręgi ostrzegawcze pokazujące gdzie boss uderzy ze swojego skllia? Czyżby szykowała się rozgrywka w stylu wciskamy guziczki 1,2,3…. (czerwony okrąg) dodge/teleport/evade… wciskamy guziczki 1,2,3….(czerwony okrąg) dodge/teleport/evade… itd. Wszystko pod dwunastolatków.

Wichura

Ta Paimik na mmorpg.pl też ktoś to już zauważył. Wiadomo też już, że będzie 8 skilli na hotabrze max w jednym momencie. Z czego 4 zależne od sprzętu.