W czasie SOE Live, ekipa Dragon’s Prophet zapowiadała premierę tej gry na 18 września. Ta sama data została potwierdzona dla wersji europejskiej, czyli wydawanej przez Infernum. Niestety, o ile europejska wersja gry miała rzeczywiście swoja premierę 18 września, to wersja amerykańska wydawana przez SOE, doczekała się swojej premiery w dniu wczorajszym.

httpv://www.youtube.com/watch?v=oEG54UIjlJ4

Powiem szczerze, że mimo iz posiadam konto SOE i mogę grac w wersje amerykańską, to jednak zaczęłam darzyć firmę Infernum wielkim uczuciem i pozostanę przy koncie europejskim.

Dlaczego? Jako dotychczasowy klient SOE nie jestem przyzwyczajona aby otrzymywać rzeczy z MarketPlace za darmo, a Infernum organizuje dla swoich klientów mnóstwo promocji:

  • co 2-3 tygodnie przy zakupie waluty (diamenty) dostaje się 25, 30, 40 czy nawet 50% więcej;
  • dla osób które się logują do gry przynajmniej raz na tydzień wysyłane są co 2-3 tygodnie specjalne kody na maila, dzięki którym mogą odebrać różnego rodzaju nagrody, które to trzeba by było kupić za diamenty czy też SC w przypadku SOE;
  • liczne eventy nagradzające przedmiotami z Marketplace jak chociażby Jesień w Auratia czy też nagrody lojalnościowe;
  • możliwość zakupu diamentów za SMS, co dla mnie jest wielkim ułatwieniem i w końcu nie przepada mi kasa na telefonie, który i tak muszę co miesiąc opłacać.

Owszem grafika gry nie powala, ale fajnie jest od czasu do czasu zalogować się by złapać jakiegoś smoka.

Niestety, do obecnej chwili, z racji tego, że rzadko się loguję i nie jestem zainteresowana PvP, nie udało mi się znaleźć gildii…