Panie i Panowie,

z radością pragnę Wam zakomunikować, iż dzięki uprzejmości ProSiebenSat.1 Games otrzymałam kilka interesujących gadżetów, które rozdam w ciągu następnych kilku tygodni jako nagrody konkursowe.

Dlatego też ogłaszam pierwszy konkurs dla KAŻDEGO czytelnika bloga i tego forum! Do wygrania: wersja pudełkowa Planetside 2 w której znajdują się złote SMG oraz 1000SC!

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest umieszczenie posta w tym temacie z opisem dlaczego Wasza frakcja, gildia, outfit, klan jest najlepsza.

Żeby nie było za łatwo to oto kilka prostych zasad:

 • 10 wyrazów (tak, dokładnie 10 – nie 9 i nie 11, musi być 10);
 • nie wolno używać wulgaryzmów;
 • dozwolona jest proza i poezja, byleby tekst cechowała finezja;
 • dozwolony jest tylko jeden wpis (zdanie, wiersz) na jednego uczestnika;
 • kraj zamieszkania niestety tylko Polska, chyba ze uczestnik opłaci koszty wysyłki;
 • wpis konkursowy należy zamieścić na forum w tym temacie.

Macie czas do środy 2013-09-25 23:59:59 CET.
Zwycięzcę wybrany zostanie przeze mnie i wynik ogłoszę w czwartek 2013-09-26, a nagrodą dla jednego uczestnika będzie wersja pudełkowa Planetside 2!!

Co znajdziecie w tym pudełku?

 • SMG w kolorze złotym: AF-4 Cyclone, Eridiani SX5 oraz SMG-46 Armistice;
 • 1000 SevenCash/ Station Cash;
 • Boost na 7 dni podnoszący XP o 50%;
 • Boost na 3 dni podnoszący XP o 50%, który możemy dać przyjacielowi.

A więc do dzieła Rodacy! Takie pudełko piechotą nie chodzi!

Wszelkie komentarze pisać w osobnym temacie: http://babagra.pl/forum/viewtopic.php?pid=6611#p6611

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 KOMENTARZE

 1. A nie powinno być konkurs numer 2? 😉 Kiedyś już był do wygrania dodatek do EQ2, który dostałaś od community managera ówczesnego. 🙂

 2. no tak, ale to było tak dawno temu, że zaczynam ponownie od pierwszego, tym bardziej, że zrobię kilka konkursów aby rozdać fanty jakie dostałam 😉

  A tutaj macie link do starego konkursu z EQ2 jakbyście chcieli poczytać co uczestnicy pisali

 3. zabrakło najważniejszej informacji – o kryterium wygrywania – będzie sprawiedliwe losowanie sposród uczestników, czy niesprawiedliwe ocenianie jakości? 😀

 4. Tak od siebie dodam, że devsi próbują na siłę zepsuć społeczność ps2, mimo ich akcji z twiterem i z odejściem outfitu enclave. Nie powinni się skupiać na rywalizacji między frakcyjnej, tylko outfitowej np. na nexusie. Tak to zacznie się robić kwas.

  • Pudełko jest dostępne na terenie Polski, bo jest juz u mnie w domu (i to kilka sztuk)
   Efekt wizualny jest miłym dodatkiem, ale zwycięzca wyłoniony zostanie poprzez losowanie.
   Może przyznam nagrodę specjalną za efekt wizualny – jeszcze nie wiem 😉
   To dopiero pierwszy konkurs i musze dopracować zasady na kolejne, więc proszę o cierpliwość 😀

 5. Właśnie dostałem pozwolenie na użycie oficjalnych grafik outfitu do konkursu 😀 . Jurto postaram się wszystko sklecić i wrzucić. Legend of the Cow zacznie podbijać serca Polskich graczy 😀 . M0OOOOOO 😀 !

 6. Można już kupić Ps2 boxa gdzieś?
  U mnie w empiku niema, na allegro znalazłem aukcje, ale chyba zamówie z ebay.

  • Możesz też wziasc udzial w konkursie i byc może wygrasz za darmo 🙂

   p.s. Z tego co wiem to boxy na obecna chwile nie beda sprzedawana w Polsce

 7. Kinia, nie masz wrażenia, że ktoś Tobą manipuluje? Wielkie korporacje czują potrzebę wchodzenia do społeczności graczy tylnymi drzwiami. Poprawiania swoich notowań dzięki renomie takich osób jak Ty. Rozumiem, że bardzo kuszące jest otwarcie takich drzwi… tylko czy czegoś przez to nie tracisz?
  Bez urazy oczywiście, po prostu naszła mnie taka myśl po ostatnich Twoich newsach odnośnie P7S1. Oraz ogólnej tendencji „sponsorowania” bloggerów.

  • Spoko spoko Lda77, wiem o co chodzi, ale jeśli i Wy (moi czytelnicy) możecie na tym skorzystac poprzez dostęp do kilku darmowych rzeczy, to dlaczego i nie? 😀

 8. Hej Kinya, naszła mnie jedna myśl. Może dałoby się podpiąć temat z konkursem u góry aby był zawsze widoczny (dopóki konkurs trwa) do środy zniknie na x stronie, bo jak wiemy dużo piszesz i zaraz niezostanie ślad po ogłoszonym konkursie na głównej, a to zmniejsza ilość potencjalnych zgłoszeń.

 9. Z tym manipulowaniem to może nie przesadzajmy Ufok, takie gadżety SOE rozdawało już nie raz. W 2004 lub 2005 roku autorzy wszystkich większych zewnętrznych stron o EQ2 dostali kiedyś w ramach uznania wielkie kosze słodyczy, które przeleciały przez ocean – wg. relacji Soulcatchera z GOL, który dostał taki prezent za prowadzenie strony gamepressure.com.

  Za to na tym wyjeździe do Niemiec mogą próbować niecnych sztuczek. Gdyby chcieli, abyś podpisała jakieś zobowiązania i próbowali Ci nadać kryptonim, to mów NIE, Kiniu. 😉

 10. Wielkie teorie spiskowe… A może po prostu chcą się odwdzięczyć za darmowe reklamowanie ich produktów? Za taką samą reklamę (z bieżącymi tłumaczeniami newsów) musieliby zapłacić conajmniej kilka tysięcy (miesięcznie).

  PS: Mam poślizg ze swoim zgłoszeniem – mały problem z gimpem.

 11. Ja nie przesadzam… tak mnie tylko naszło, że ostatnio to dosyć popularne się zrobiło. Pamiętam jak niedawno EA zapraszało hurtem wszystkich w miarę znanych bloggerów i vloggerów (tak to się pisze??) na niby konferencję, a tak na prawdę starało się wszystkich „pozytywnie nastawić” do swojej marki. Potem nawet przez jakiś czas było to widać gdyż ludziska zachwalali jakie to super to EA. Daje gry do recenzji (i to na własność), zaprasza na elitarne imprezy… a skoro tak to ja jestem elita, a reszta to plebs.
  Na szczęście Kinia, jest z innej gliny więc o nią się nie obawiam 🙂

Comments are closed.