Od 1-go do 15-go października gracze EvereQuest 2 maja szansę na założenie jednej zupełnie nowej postaci Heroic lub ulepszenie już istniejącej postaci. Od jutra (16.10) graczom pozostanie darmowe testowanie gry na levelu 85, po czym postać Heroic trzeba będzie zakupić za 3500SC lub zacząć grę od levelu 1.

Heroic Character introTe osoby, które jeszcze nie założyły takowej postaci, bądź zwlekały do ostatniej chwili, to właśnie ten moment nadszedł.

Dzisiaj macie ostatnią szansę aby założyć darmową postać na poziomie 85!

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to poczytajcie pytania i odpowiedzi na temat postaci Heroic jakie dla Was przygotowałam.

httpv://www.youtube.com/watch?v=aIeOP21INUA

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Hmm ze smutkiem stwierdzam że nie zauważyłem dużego ruchu ze strony ludzi z PvE serverów na nagafenie.Szkoda..sporo za to się kręci szaraczków na entych altach.

Vercy

Zastanawiałem się poważnie nad założeniem postaci na Splitpaw, ale nie będę oszukiwał Was ani siebie – przez najbliższe parę miesięcy nie będę miał wolnego czasu. Ale… mimo to wykorzystałem promocję i upgradowalem mojego low level rangerka na nagafenie i w nielicznych wolnych chwilach go leveluje. Jak dojdę do 95 i jako tako go ubiorę to obiecuję, że poważnie się zastanowię nad przeniesieniem go do Was. 🙂

–Vercy–

dok

Ojj mój pierwszy end gamowy main był na serverze PvE …nietety te miejsca mają bardzo smutno tendencje do wyludniania się wraz ze zbliżaniem się nowego dodatku.A u nas rzeźnia noon stop nie ma przebacz 😉